הנערה התלוננה, הטענה לא טופלה. אילוסטרציה (צילום: אילוסטרציה - חדשות 2)
נאנסה בדרך הבייתה. אילוסטרציה | צילום: אילוסטרציה - חדשות 2

הבילוי במועדון הסתיים בסיוט: לבית המשפט המחוזי בבאר שבע הוגש כתב אישום נגד שמעון בן-שימול, תושב נתיבות בן 30, הנאשם כי אנס את תושבת העיר בשעה שהסיע אותה למקום מגוריה לאחר שבילתה במועדון שבעיר, והייתה נתונה תחת השפעת אלכוהול.

האירוע הקשה התרחש בחודש יוני, אז בילתה א' בחתונה, ולאחר מכן יצאה להמשיך את הערב במועדון שבעיר. מכתב האישום עולה, כי כשסיימה את הבילוי, הייתה המתלוננת בגילופין, ובעת שעשתה את דרכה לעבר ביתה, עצר לידה הנאשם, שלה היכרות מוקדמת עמו - והציע להסיע אותה אל מחוז חפצה.

א' נעתרה להצעתו של בן-שימול, אך כשהיו בדרך לביתה - שינה לפתע הנאשם כיוון, והסיע אותה אל עבר בריכת השחייה שבעיר. כששאלה אותו בתמיהה לפשר מעשיו, ענה לה הנאשם כי ברצונו לשוחח עמה מספר דקות. לאחר מכן, החל לפתע בן-שימול לרכון לעברה, תוך שהוא מבצע בה מעשים מגונים, ואף נוגע באיבריה המוצנעים.

א' ניסתה להתנגד, הנאשם ענה לה: "רק קצת"

כשניסתה להתנגד, אמר לה הנאשם, תוך שהוא ממשיך במעשיו: "רק קצת". עוד עולה מהאישום, כי בן-שימול אחז בידו האחת בצווארה של א' , נישק את חזה ונשך אותו. המתלוננת ביקשה מהנאשם שיחדל ממעשיו, אולם האחרון לא שעה לבקשתה, ובידו השניה נגע בתחתוניה, וביקש ממנה לפתוח את רגליה.

לאחר שסיים לבצע בא' את זממו, כשהיא המומה ובוכה במכוניתו, הסיע אותה הנאשם לביתה, ואף הציע לה סמים. בעקבות המעשים, הוחלט בפרקליטות מחוז הדרום להאשימו בשתי עבירות אינוס, ובעבירה של ביצוע מעשים מגונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק