האב החשוד בעת הצהרת התובע (צילום: אסף בינדר)
האב החשוד בעת הצהרת התובע | צילום: אסף בינדר

הפרקליטות הגישה היום (ב') כתב אישום נגד בני זוג מתל אביב בגין שורת עבירות מין במשפחה. כתב האישום מגולל תיאורים ארוכים הנוגעים לגילויי עריות, מעשי אינוס, מעשי סדום, התעללות ואף שימוש באלימות מצד האב בבנותיו החורגות של אשתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מכתב האישום עולה כי האב בן ה-34 השתמש בדמויות פיקטיביות של מלאכים אותם גילם על ידי שינוי קולו, כדי לבצע בבנותיו את מעשי ההתעללות הקשים. במקביל, הואשמה אמן של הבנות, בת ה-41, בכך שסייעה לו בביצוע המעשים באי דיווח וכן בביצוע מעשי התעללות.

מבין האישומים שיוחסו לאב עולה כי לאחר שנישא בשנת 2010 לאם הבנות ואף עבר להתגורר יחד עמן, רקם תכנית כדי לממש את גחמותיו המיניות והציג במרמה לבנות מצג לפיו הוא מוריד מלאך לגופו, שבדמותו ביצע את עבירות המין.

התעללות ותקיפה בדמות המלאך

האב אף הואשם כי בהמשך לעבירות המין, תקף והתעלל בארבע בנותיו. באחד המקרים שתוארו בכתב האישום, התכסה האב בשק לבן ובשעת לילה מאוחרת השליך על אחת מהבנות בשנתה נעליים, מים וקרח, לאחר שפקפקה בקיומם של המלאכים. לאחר מכן ניגשה בתו של הנאשם למיטתו והתחננה בפניו שיאמר למלאכים שיפסיקו, אך הנאשם המשיך במעשיו. בנוסף נטען, כי האב תקף את בנותיו גם בשלבים שבהם לא הזדהה כמלאך.

אלא שהאב לא הסתפק בבנות רעייתו בלבד. מכתב האישום עולה כי האב ביצע את המעשים המיוחסים לו גם בחברתה של אחת מבנותיו. האב טען בפניה כי בגופו ישנם מלאכים אותם זימן, והשביע אותה לא לספר דבר אודות המעשה.

האם החשודה בהתעללות בבית המשפט (צילום: אלון שני, חדשות 2)
האם החשודה בהתעללות בבית המשפט | צילום: אלון שני, חדשות 2

"האב מונע מדחף בלתי מרוסן"

עם הגשת כתב האישום, הפרקליטות ביקשה לעצור את האב והאם עד תום ההליכים המשפטיים. בבקשת המעצר נטען כי מעשיו של האב מצביעים על כך ש"הוא מונע מתוך דחפים מיניים בלתי מרוסנים ואכזריות, קהות חושים והיעדר עכבות למימוש דחפיו המיניים".

בשבוע שעבר, עם הגשת הצהרת התובע נגד האב, שלל את הדברים שיוחסו לו בכתב האישום. "מדובר בעלילה", אמר אז האב. "קיימתי יחסי מין עם חברה של הבת החורגת שלי ועכשיו כל המשפחה מנסה לנקום בי על זה. בחיים לא תקשרתי עם מלאכים, אני לא יודע מה זה תקשורים. הן גם לא יודעות מה זה, הן פשוט קראו בספר ועכשיו הן אומרות שעשיתי את זה".

עורך דינו של האב, רוני ברוש, אמר בתגובה להגשת הצהרת התובע נגדו כי "האב ממשיך לטעון שמדובר בעלילת דם קשה נגדו. אין לי ספק שהעניינים יתבהרו".