ליאור יונה, תושב פתח תקווה בן 35 שנעצר בתחילת החודש בחשד לניסיון אונס ברוטאלי של נערה בת 16, הואשם הבוקר בבית המשפט המחוזי בעיר בעבירות של כליאת שווא, ניסיון אינוס, מעשי סדום וביצוע תקיפה הגורמת חבלה של ממש בנערה שאותה הכיר כמה ימים קודם לכן. 

כתב האישום מתאר כיצד ניצל יונה את תמימותן של הנערה וחברותיה, רכש את אמונן לאחר שהציע להן עבודה בניקיון, ואז כלא אחת מהן בחדר "מלונית" לפי שעה שהזמין מראש. על פי כתב האישום, יונה ניסה לאנוס את הנערה באכזריות, תוך שהוא גורם לה לחבלות קשות בכל חלקי גופה, וביצע בה מעשי סדום שוב ושוב כשהוא מתעלם מבכייה ותחינותיה של בת ה-16.

האירוע התרחש בסוף חודש מרץ האחרון, מספר ימים לאחר שהנערה וחברותיה עבדו עמו פעם אחת באופן תקין. בתום מאבק קצר עם המותקפת, היא נותרה לבדה ברכבו של יונה, שהסיע אותה למלונית בעיר שבה ניתן להזמין חדרים לפי שעה.

כשהגיעה למקום, הבינה הנערה שפגישת העבודה לא תעסוק בשום נושא מקצועי וניסתה להתקשר בטלפון לחברותיה, על מנת שינסו לאתר את מיקומה ולחלץ אותה מידיו של התוקף. באותה שעה, כפי שמתואר בכתב האישום, החל יונה להתפשט והורה לנערה להישאר עם בגדיה התחתונים לגופה.

"הטיח את ראשה בשידה" 

בניסיון לאנוס אותה, יונה נאשם שהטיח את ראשה של הצעירה בשידה שהייתה בחדר. באותה שעה, חברתה של המותקפת הזעיקה למקום את שוטרי משטרת פתח תקווה שניסו לאתר את מקור שיחת הטלפון האנונימית. כשאיתרו את המתלוננת היא הפנתה אותם לכיוון בית המלון, שם הם פרצו לחדר ומצאו את השניים כשהם עירומים ובגילופין.

הנערה נמצאה כשהיא חבולה ופצועה בכל חלקי גופה, במקביל לנאשם שנמצא רוכן מעליה כשהוא עירום. למרות המראה שנגלה לעיני השוטרים, יונה בחר להכחיש את המיוחס לו בחקירת המשטרה.

שבועיים לאחר מעצרו, הוגש נגדו כתב האישום החמור נגדו. התיאורים הקשים בכתב האישום, מתאירים את ההתעללות שעברה לכאורה אותה נערה בחדר המלונית, כשהיא נתונה לחסדיו של יונה. בעדותה במשטרה טענה הצעירה שניסתה להסביר ליונה שהיא בתולה, והתחננה אליו שישחרר אותה מהחדר הנעול, אך כל תחינותיה היו לשווא - והוא המשיך במעשיו עד שהשוטרים פרצו לחדר.