משפחה שעוסקת בזנות (צילום: חדשות 2)
האישום: סרסרו בלוקה בשכלה. אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

לבית המשפט המחוזי בבאר שבע הוגשו בראשית השבוע כתבי אישום חמורים נגד חיים ושונטל דוק, בני זוג תושבי קריית גת באשמת תקיפה, סרסור והדחת צעירה הלוקה בשכלה לזנות. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרם עד תום ההליכים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כתב האישום מתאר מסכת מזעזעת של ניצול, תקיפה והתעללות. הקשר בין בני הזוג למתלוננת, שאובחנה כלוקה בשכלה ובעלת תפקוד גבולי, נוצר במהלך חודש יוני השנה. "השלושה בילו יחדיו. לעיתים המתלוננת לנה בביתם ובמיטתם של בני הזוג", נכתב בכתב האישום.

אלא שבשלב מסוים, כך נטען, היחס החם כלפי המתלוננת השתנה. "בתקופת ההיכרות, הביא הנאשם את המתלוננת לעיסוק בזנות, תוך ניצול היותה של המתלוננת לקויה בשכלה. בתקופת ההיכרות עם המתלוננת, הוא הורה לה לשכב עם גברים שונים, שזהותם אינה ידועה למאשימה, בתמורה לתשלום אשר קיבל לידיו".

"המשיכה לקיים יחסי מין בשל חשש מתגובת הנאשם"

המתלוננת סירבה לקיים יחסי מין עם אותם גברים, ובתגובה הכה אותה הנאשם בבטנה. "היא חששה מהנאשם ובכתה כאשר הכה אותה", נכתב בכתב האישום. "היא המשיכה לקיים יחסי מין עם הגברים בשל החשש מהנאשם, וביצעה זאת מספר פעמים על פי הוראתו, וזאת כשהנאשם או אשתו מקבלים לידם תשלום בעבור כך".

בפרקליטות טוענים כי יחסי המין התקיימו, בין היתר, בבתים שונים בקריית גת, בגן ציבורי ובשיחים. הבעל נאשם בסעיפים של סרסרות למעשי זנות, הבאת אדם לידי עיסוק בזנות בנסיבות מחמירות, ותקיפה לשם ביצוע פשע. אשתו נאשמת בסיוע לסרסרות למעשי זנות ובסיוע להבאת אדם לעיסוק בזנות בנסיבות מחמירות.