בית המשפט המחוזי בבאר שבע גזר שלוש שנות מאסר על גבר בן 59 מאופקים שהודה והורשע בביצוע עבירות מין בשלוש נערות, חברות של בתו. על פי כתב האישום הציע הנאשם כסף לקטינות בזמן המעשים.

מכתב האישום עולה כי בערב שישי בחודש אפריל 2009 הגיעו הנערות, בנות 13 ו-14, לביתו של הנאשם כדי לבקר את חברתן. בזמן שישבו בסלון הוא חיבק את אחת הילדות והצמיד אותה אליו. במקרה נוסף שאירע באותו החודש הגיעה נערה נוספת לביתם שם על פי כתב האישום, הכניס אותה הנאשם לחדר, חיבק, נישק אותה ונגע בה, ולבסוף הכניס שטר של 100 שקלים לכיסה.

במקרה נוסף שאירע בקיץ 2008, הגיעה אחת החברות לישון בבית המשפחה, שם בזמן שראו סרט התקרב אליה הנאשם והצמיד את איבר מינו לגופה. הנערה נבהלה ממעשיו של הגבר, ובתגובה קמה וחזרה במהירות לביתה.

במהלך המשפט השליך הנאשם את האחריות על הנערות או על אלכוהול שצרך באותם המקרים. עוד הוא הוסיף כי הוא אינו סבור שהקטינות נפגעו ממעשיו מכיוון שהוא העניק להן כסף שחסר להן, מכיוון שהן מתחנכות בפנימיות.

בית המשפט ציין בגזר הדין כי מעשיו של הנאשם קשים ומכוערים וכי הוא ניצל את תמימותן של שלוש ילדות צעירות. לטענת השופטים היה צורך לגזור עונש שיבטא את חובת בית המשפט להגן על נשים בכלל ועל קטינות בפרט מפני אנשים שאינם יודעים לשלוט ביצרם. בנוסף לשלוש שנות המאסר שנגזרו על הנאשם, נקבע כי עליו לפצות כל אחת משלושת המתלוננות בסכום של 5,000 שקלים.