העיתון "ידיעות אחרונות" חושף הבוקר התפתחות מפתיעה ודרמטית בפרשת רצח נח ונורית מעוז ז"ל. במהלך בדיקת הגופות, העלה אחד הפתולוגים סברה לפיה שני אנשים היו מעורבים ברצח.

במסמך שכתב הד"ר קונסטנטין זייצב מהמכון הפתולוגי, אותו העביר לאחד החוקרים הבכירים בתיק, כתב זייצב כי "תעלות הדקירה של המנוחה עמוקות יותר לעומת תעלות הדקירה של בעלה. מכאן ניתן להסיק שלא מדובר בסכין אחת". בהמשך המסמך ציין זייצב כי "פצעי ההתגוננות מצביעים על כך שהיה יותר מתוקף אחד".

נפתח משפטו של דניאל מעוז

בשבוע שעבר החל בבית המשפט משפטו של דניאל מעוז, הנאשם ברצח הוריו ובשיבוש הליכי משפט.
פרקליטו של מעוז, עו"ד אריאל עטרי, אמר כי "כתב האישום שהוגש אינו משקף את מה שקרה, אנו מצפים לקבל את חומר החקירה, ולאחר שנעבור עליו נציג בפני בית המשפט מדוע דניאל מעוז לא פגע בהוריו. לא בכדי בחרה המשטרה להדליף את חומר החקירה ואת הממצאים שנמצאו על המחשב, כבר עכשיו".

"דניאל מעוז לא רצח את הוריו, אהב את הוריו והם אהבו אותו", הוסיף עורך הדין עטרי. "המשטרה בחרה להדליף את הטענות לפני שמוגש כתב אישום מכיוון שבשלב זה אנו לא יכולים לעבור על חומר החקירה ולהגיב עליו. אחרי שנעבור עליו, נגיב בהתאם. מעוז שמע על הטענות לראשונה במהדורה המרכזית של חדשות 2. לא מדובר בפעם ראשונה שמודלף חומר שאינו מבוסס, ובמרבית הפעמים הנאשמים מזוכים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק