בית המשפט המחוזי בת"א הרשיע הבוקר את כארם מסארווה, נהג מונית בשנות ה-40 לחייו, באונס של נערה בת 17 בליל הסילבסטר בשנת 2010. סניגוריו של מסארווה, עורכי הדין משה ושירה מרוז, הודיעו כי בכוונתם לערער על ההרשעה לבית המשפט העליון.

בהכרעת הדין דחה הרכב השופטים מכל וכל את טענותיו של הנאשם, שטען כי יחסי המין עם הנערה התקיימו בהסכמה מלאה. השופטים נורית אחיטוב, מרים דיסקין ורענן בן-יוסף, קבעו כי "הנאשם כפה עצמו על המתלוננת ביודעו היטב ובפועל שאינה רוצה בכך ואינה מסכימה לכך, ובכך אנסה. הוא לא בירר את מצב הכרתה של המתלוננת, ועצם עיניו מלראות את מצבה הנפשי".

השופטים התייחסו להבדלי הגיל בין השניים: האחד בן 46, והשנייה נערה בת 17. " קשה להבין איך הוא יכול היה לסבור כי היא מעוניינת לקיים עימו יחסי מין, בהתחשב בנסיבות הבדלי הגיל בינו לבין המתלוננת, נערה בת 17 וגבר מבוגר וחולני יליד 1964, שלהם רקע כל כך שונה".

לסיכום, נכתב כי הנאשם היה מודע היטב שהמתלוננת לא הייתה מעוניינת בקיום יחסים איתו, "אך היה אדיש וחסר אכפתיות לעמדתה. את הנאשם עניינו רק דחפיו המיניים ותאוותו".

עוברי האורח הבחינו בנערה והזעיקו את משטרה

שעות מספר לאחר חגיגות הסילבסטר, הזעיקו עוברי אורח בתל אביב שוטרים, לאחר שהבחינו בצעירה נעולה בתוך מונית כשהיא צועקת לעזרה. השוטרים שמיהרו למקום מצאו את הנערה נסערת ובוכייה. מיד לאחר שחילצו אותה מכלי הרכב, גוללה בפניהם הצעירה בדמעות את הסיפור הקשה.

לטענת המתלוננת היא ביקשה לנסוע לדירת חברים בדרום תל אביב ועצרה מונית. במהלך הנסיעה, כך על פי כתב האישם נגדו , סטה הנהג לחניון ברחוב יהודה הלוי, התנפל עליה ושם ביצע בה את זממו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק