צפו בסיפורים המעניינים של 30.9 לאורך השנים
ניסה לרצוח את חברתו. אילוסטרציה | צילום: AP

ויכוח על רקע רומנטי הפך להתעללות מזעזעת שכמעט והסתיימה ברצח: כתב האישום שהוגש נגד יבגני דובגילנוק, תושב בת ים בן 31, מתאר כיצד כלא את חברתו, התעלל בה קשות וניסה לרצוח אותה לאחר שהודיעה לו שהיא בהריון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

דובגילנוק, שעובד כשומר במתחם G בראשון לציון, הגיע באחד הערבים בשבוע שעבר לעבודתו במקום, כשהוא מלווה בחברתו. השניים שהו בחדר המשמש את המאבטחים, ובשלב מסוים סיפרה לו בת זוגו שהיא בהריון. בעוד שהיא שמחה על כך, דובגילנוק זעם. בעקבות ההודעה, ועל רקע קנאתו של הנאשם בכך שהמתלוננת יצרה קשר עם בעלה בנפרד, החלו השניים לריב. במהלך הריב לקח דובגילנוק את הטלפון שלה, וחקר אותה לגבי אנשים אליהם התקשרה.

בשלב מסוים הפך הריב לתקיפה אלימה, כשהוא החל להכות את חברתו נמרצות באגרופים בפניה ובחזה והיא נפלה לרצפה. על פי כתב האישום, בהיותה שרועה על הרצפה, המשיך דובגילנוק לבעוט בה בחוזקה בכל חלקי גופה. הוא נטל שני בקבוקי בירה שהיו בחדר וניפץ אותם על ראשה בזה אחר זה. כתוצאה מכך היא איבדה את הכרתה. אז נטל הנאשם סכין או חפץ חד וחתך אותה בלחייה השמאלית.

"אני רוצה שתמותי"

ההתעללות לא פסקה גם לאחר שכבר הייתה שרויה במצב של עילפון. הנאשם שפך עליה מים כדי שתתעורר והציב מראה מול פניה. הוא הראה לה את החתכים שגרם לה ואמר לה שעשה זאת כדי ש"אף אחד לא יסתכל עליה יותר". דובגילנוק המשיך להכות אותה בכל חלקי גופה, באגרופים ובבעיטות, במשך שעות ארוכות, כשהיא שרועה חסרת אונים, חבולה ומדממת על הרצפה. בכל אותה עת, החדר בו שהו היה נעול והוא מנע ממנה כל אפשרות לצאת ממנו תוך שהוא צועק: "אני רוצה שתמותי".

יום לאחר המקרה, סמוך לשעה 19:00 בערב, שוחח דובגילנוק עם אביו וביקש ממנו שירכוש עבורו כרטיס טיסה לרוסיה. "הרגתי את טטיאנה", סיפר לאביו כמעט 24 שעות אחרי שכלא אותה והתעלל בה. האב מיהר להגיע למקום, שם הפציר בבנו לפנות את חברתו במהרה לבית חולים. כתוצאה ממעשיו של הנאשם נגרמו לחברתו שברים באף, בצלעות וביד שמאל, קרע בכבד וחבלות מרובות בכל חלקי גופה. בנוסף, היא סובלת מפצע דקירה בירך. היא אושפזה בבית החולים וולפסון במצב בינוני-קשה ונזקקה לטיפול רפואי אינטנסיבי.

המשטרה מבקשת להאריך את מעצרו של דובגילנוק עד לתום ההליכים. לתוקף עבר פלילי הכולל הרשעה קודמת בעבירות תקיפה, הכוללת חבלה של ממש כלפי בת זוגו הקודמת. לפני 8 שנים, הוא נידון למאסר בפועל של 8 חודשים. הוא הורשע גם בעבירת רכוש לפני כשנה.