בבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש הבוקר כתב אישום נגד מני עמיאל בגין רצח אבי אוחיון. עמיאל הואשם ברצח למרות שגופתו של אוחיון לא נמצאה ומעולם.

בכתב האישום נכתב כי בין המנוח לחשוד היתה היכרות מוקדמת, ושבשלב מסוים עבד אוחיון כנהגו של עמיאל. עוד מצוין בכתב האישום כי החשוד ניהל "חיים כפולים" כשמצד אחד היה תלמיד ישיבה בירושלים ומצד שני ניהל עסק של שירותי ליווי.

ב-24 בספטמבר 2008 נראה אוחיון בפעם האחרונה בשעות הערב, כשעמיאל היה האדם האחרון שהיה בחברתו. על פי כתב האישום, בין השניים התפתח סכסוך על רקע כספי ולאחר שנפגשו בתל אביב החליט עמיאל להביא למותו של אוחיון.

"כתב אישום על גבול התקדימי"

בכתב האישום צוין כי מיד אחר-כך, בדרך שאינה ידועה, רצח עמיאל את אוחיון והטמין את גופתו במקום שאינו ידוע. בבקשה למעצר עד תום ההליכים שהוגשה נגד עמיאל נכתב כי החשוד ניסה לטשטש עקבותיו ולהרחיק עצמו מהרצח.

עו"ד גיא פרידמן מייצג את עמיאל יחד עם עו"ד שי נודל: "על פניו בכתב אישום, זהו כתב אישום על גבול התקדימי. אין גופה. אין כלי רצח, אין די.אן.איי. הוא שומר על זכות השתיקה בדיוק כמו כל אדם בנסיבות דומות, נציגי היחידה החוקרת מטיחים בו קשת של האשמות מבלי שמוצגת לפניו התמונה המלאה".

מול עמיאל המואשם ברצח שני כתבי אישום נוספים על הפקרה בתאונות פגע וברח. התאונות אותם ביצע על פי האישומים התרחשו בשנים 2005 ו-2008.