ההוצאה הפרטית על רפואה מזנקת, ארכיון (צילום: עזרי עמרם, חדשות 2)
"החזירו אותי לטראומת הילדות". אילוסטרציה | צילום: עזרי עמרם, חדשות 2

לא לטיפול הרפואי הזה ציפתה צעירה בת 22 בעת שהתאשפזה בבית החולים וולפסון שבחולון. מתברר, כי במהלך תהליך אבחנת הבעיה הרפואית שממנה היא סובלת - לעג לה אחד הרופאים וצחק על משקלה העודף. כעת היא דורשת מיליון שקלים מבית החולים ותובעת אותו על השפלה ורשלנות רפואית - כפי שפורסם ב"מעריב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

תחילתו של האירוע לפני מספר חודשים, אך חשה לפתע שחף קשיניה כאבים חזקים בבטנה, שבעקבותם הגיעה לחדר המיון של בית החולים, אך שוחררה ושבה אליו שלוש פעמים. בפעם הרביעית, כך לטענתה, הועברה למחלקה הכירורגית. "מנהל המחלקה ביקש ממני להרים את החולצה ושאל איפה כואב לי", ציינה הצעירה. "אחרי שהוא עזב אותי וחזרתי לשכב, שמעתי את אחד הרופאים אומר: 'אני לא מתפלא שכואבת לה הבטן, לדבה הזאתי'".

בעקבות האמירה הקשה, ניסתה קשיניה להעמיד פני ישנה - אך החלה לבכות מעלבון. "לא הבנתי מה עשיתי להם רע", אמרה בכאב, והוסיפה: "זה החזיר אותי לטראומת הילדות כשעשו עליי חרם בכיתה כי הייתי שמנה. התביישתי אפילו לספר לאמא שלי שאמרו עליי את הדברים האלה".

מבית החולים וולפסון נמסר בתגובה: "בעקבות הדברים שנאמרו על ידי הרופא, מנהל המחלקה זימן אותו לשיחה והעיר לו על דבריו. עוד במהלך האשפוז, מנהל המחלקה התנצל בפני המטופלת. צר לנו על האירוע".