דמעות רבות זלגו היום בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה: בצד אחד של האולם משפחת לחובר, שבנה בועז נדרס למוות לפני שמונה חודשים בסמוך לצומת רופין בכביש 4. כמה מטרים ספורים מהם ישבה משפחת לוי, שבנה אלישע היה הנהג שאחז בהגה בזמן התאונה - כשהוא תחת השפעת סמים.

במהלך הדיון לטיעונים לעונש עלתה על דוכן העדים עידית לחובר, אלמנתו של בועז, וסיפרה על הטרגדיה האישית שלה. "הלכנו לישון בלילה חבוקים", נזכרה עידית, "בבוקר הוא קם כמעשה שגרה לרכיבת השבת ובגלל נהג מסומם אחד - הכל התרסק לרסיסים".

עידית, רופאה מתמחה במקצועה, הגיעה לדיון כשבנה יותם בן החצי שנה בזרועותיה. טרם הדיון, אמרה עידית לחדשות 2 באינטרנט כי הדבר שהכי כואב לה הוא שבועז לא זכה לראות את בנו. "בשנייה אחת הוא לקח לי את הכל", אמרה במהלך הדיון. "הילד שבועז חיכה לו, נולד בלי אבא. כל צעד בהתפתחות שלו הוא רגע של אושר מהול בעצב".

אשת הנהג הדורס: "הכל גורל"

נאשם בהריגת בועז לחובר ז"ל (צילום: חדשות 2)
הנהג הנאשם בדריסה, היום בביהמ"ש | צילום: חדשות 2

בהמשך עדותה שיתפה עידית את בית המשפט בגיהנום שהיא עוברת מדי יום ויומו, והביעה את כעסה על הנהג הדורס: "לנהוג תחת השפעת סמים זה לא הריגה - זה בכוונה תחילה. עצם זה שלא עצר לעזור לו מראה את הזלזול שלו בבני אדם".

עם כניסתו של הנהג הדורס לבית המשפט פרץ ויכוח בין שתי המשפחות."גם אנחנו נפגענו. שתי המשפחות כואבות. הוא לא עשה את זה בכוונה - הכל גורל". מיררה בבכי אשתו של לוי. "זו תאונת דרכים. זה מה שקרה ותו לא - ועכשיו אנחנו אוכלים את הלב שלנו".