לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה הוגשה היום חוות דעת פסיכיאטרית בעניינה של מיכל אלוני, האם שחנקה למוות את בנותיה נטלי, בת 4.5 ורוני, בת 6, בנובמבר בשנה שעברה. לפי חוות הדעת, אלוני כשירה לעמוד לדין.

עורכת דינה של אלוני, אורית חיון, הסבירה הבוקר לחדשות 2 באינטרנט כי "למרות שבעבר תועדה כסובלת ממצב פסיכוטי, בבדיקות שנערכו בסמוך למעשים המיוחסים לה, לא נמצאה עדות למחלת נפש במובן המשפטי, אך נמצאה סובלת מבעיות נפשיות. לפיכך הינה אחראית למעשיה וכשירה לעמוד לדין".

חנקה את רוני בגרב, נטלי בכתה

כתב האישום שהוגש זמן קצר לאחר הרצח בגין שני מקרים של רצח בכוונה תחילה, תיאר כיצד בוצע הרצח הכפול והמזעזע. "בדירה נותרו הנאשמת ושתי בנותיה, כשהן ישנות בחדר, וכן האח דניאל, שהיה בחדרו. באותו בוקר, כפי שארע גם בימים נוספים קודם לכן, לא הוציאה הנאשמת את בנותיה לגן ולבית הספר", נכתב. בכתב האישום מפורט כיצד התקשר האב עמוס לאחיה של אלוני, לאחר שניסה להתקשר למיכל - שלא ענתה לו.

"זמן קצר לאחר מכן, בחדר, גמלה בלבה של הנאשמת ההחלטה להמית את שתי בנותיה ואז, כשהיא אוחזת בידה גרב, ניגשה אל רוני ז"ל, אשר ישבה על אחת המיטות בחדר ובעודה עומדת מולה, כרכה והידקה את הגרב סביב צווארה, וחנקה אותה למוות".

למרבה הזוועה, "את המעשה ביצעה הנאשמת לעיני בתה נטלי ז"ל, אשר שכבה על המיטה הסמוכה ובכתה. מיד לאחר מכן, ניגשה הנאשמת אל נטלי ז"ל וחנקה גם אותה למוות, על ידי כריכת והידוק הגרב סביב צווארה".

"לאחר מעשיה, השכיבה הנאשמת את גופותיהן של שתי בנותיה, זו לצד זו, על מיטתה וכיסתה אותן בסדין, עד לצוואריהן". בשלב כלשהו במהלך היום, לפי כתב האישום, יצאה אלוני מהחדר בו בוצע הרצח, חלפה על פני דלת חדרו של דניאל אחיה, "אך לא פנתה אליו ולא אמרה לו דבר ובשעה 13:10, התקשרה אל בעלה עמוס והודיעה לו כי חנקה את שתי בנותיהן למוות".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק