ילדה בניתוח קיסרי. בריל
רוצה לשמור את ההיריון. בריל | צילום: חדשות 2

קרינה בריל, המואשמת ברצח ילדיה לפני כחודשיים בירושלים, מעוניינת להמשיך בהריונה - כך אמר הערב (ג') פרקליטה של בריל, עו"ד אריאל הרמן. לדברי הרמן, עוד בזמן הרצח בריל הייתה בהיריון, מה שלטענתו גרם לה לנהוג בחוסר שפיות בעת המעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

היום פורסם כי בריל נושאת ברחמה תינוק נוסף - כך עלה מבדיקה שנערכה לה לאחר שחרורה מאישפוז. בשלב זה לא ברור מה יעלה בגורל התינוק, אך ככל הנראה בעוד מספר חודשים על אנשי שירות בתי הסוהר יידרשו לנושא.

עו"ד הרמן טען כי "בזמן שבריל הייתה במעצר נודע לרשויות על דבר הריונה". הרמן הוסיף כי "היא נכנסה להיריון לפני הרצח. מאחר ובזמן הרצח היא כבר הייתה בהיריון, יכול להיות שהייתה לכך השפעה על מעשייה בעקבות מחלתה הפסיכיאטרית.

לדבריו, "בריל אינה מעוניינת להפסיק את ההיריון והיא רוצה להמשיך ולהחזיק בילד. זה שלב מאוד מוקדם מכדי לדבר על זה ומכדי לקבוע מה ייעשה. היא נמצאת במצב מאוד לא פשוט מבחינה נפשית. יש לה אימא ואחות בארץ ובן זוג שנמצא בחו"ל לסירוגין. האימא והאחות נמצאות כאן ומסייעות לה כל הזמן".

שב"ס: לא פעם ראשונה שעצירה בהיריון

בריל הובהלה לבית החולים הדסה עין כרם לאחר שניסתה לשים קץ לחייה, שם נערכה לה בדיקה שגילתה כי בזמן הרצח היא נשאה ברחמה תינוק, שכעת לא ברור מה יעלה בגורלו. למרות המצב הרפואי החדש, המשפט בעניינה צפוי להתקיים כסדרו, מיד לאחר שיתברר אם היא כשירה לעמוד לדין.

בשירות בתי הסוהר לא מתרגשים מהבשורה ומדגישים כי אין היערכות מיוחדת לאור מצבה הבריאותי. "זאת לא הפעם הראשונה שיש עצירה בהריון", ציינו גורמים בשב"ס.

בשיחה עם חדשות 2 Online סירבו בני משפחתה של בריל לומר אם יסכימו לגדל את התינוק אם יתבקשו לכך, אך הבהירו כי "הם נערכים למצב החדש".