בית במשפט העליון דחה אחר הצהריים את ערעורו של ממציא שיטת הפל-קל המהנדס אלי רון שנדון לארבע שנות מאסר לאחר שהורשע בגרימת מוות ברשלנות, ושל הנאשמים הנוספים וקבע שהם נכנסים לכלא בעקבות האסון באולמי ורסאי בו נהרגו 23 בני אדם ונפצעו כ-300 ממשתתפי החתונה.

רון הגיע לבית המשפט מלווה בבני משפחתו וסירב לשוחח עם העיתונאים במקום. בדיון גם נכח אבי כהן שאיבד את בתו שונית באסון ורסאי.

לפני שנה וחצי גזר בית המשפט המחוזי בירושלים 4 שנות מאסר על רון ממציא ה "פל-קל". כמו כן גזר בית המשפט 22 חודשי מאסר על המהנדסים דן שפר ושמעון קאופמן. השלושה הורשעו בעבירות של שהורשע בגרימת מוות ברשלנות וגרימת חבלה ברשלנות. חצי שנת מאסר הוטלה על המהנדס אורי פסח, שהיה מנהל השיווק של החברה.

תזכורת: ב-24 במאי 2001, במהלך חתונתם של אסי וקרן דרור באולם השמחות "ורסאי" בירושלים , קרסה הרצפה ומאות חוגגים צנחו לתהום שנפערה.בהמשך קרסה גם רצפת הקומה הראשונה. עשרות חוגגים נלכדו תחת הריסות הבניין ובמשך שעות ארוכות עמלו כוחות חילוץ והצלה מכל רחבי הארץ כדי להצילם.

זמן קצר לאחר האסון פתחה המשטרה בחקירה, שבמהלכה התברר כי התקרה שקרסה נבנתה בשיטת "פל-קל", והתמוטטה בגלל ליקויי בנייה. שיטת הפל קל, כך נטען, לא עומדת בקריטריונים הנדסיים.