"אביא לך רימון". אילוסטרציה (צילום: רויטרס)
התקליטן נאשם באונס. אילוסטרציה | צילום: רויטרס

כתב אישום חמור הוגש הבוקר נגד התקליטן נתן וילף מבאר שבע בגין אונס נערה בת 16 לאחר חתונה שבה עבד. מכתב האישום שהוגש בבית המשפט המחוזי בתל אביב עולה שוילף גרם לנערה לשתות אלכוהול עד ערפול חושים, ואז לקח אותה במכוניתו לדרך צדדית, שם ביצע בה את זממו.

היכרות מוקדמת בין וילף לאמה של הנערה הובילה אותו לבקש את הסכמתה להעסיק אותה כרקדנית באירועים שבהם עבד, בגלל גילה הצעיר. האם נענתה לבקשה ואישרה לה להתלוות לתקליטן ולעבוד עמו בחתונה שהתקיימה בסוף דצמבר באולם בראשון לציון. עוד נטען כי וילף אילץ את הנערה לשקר לעובדים האחרים והציג אותה כבת 18.

בהמשך הערב, הוא אילץ אותה לשתות אלכוהול כדי "לחגוג את יום הולדתה ה-18", ולמרות שסירבה, הפציר בה להמשיך ולשתות עד שאמרה כי היא חשה ברע. בסיום האירוע, כפי שנטען בכתב האישום, הסיע הנאשם את העובדים לביתם, ולאחר שנותר עמה לבד ברכב, השכיב אותה במושב האחורי והסיע את הרכב לדרך צדדית.

הוא החל לגעת באיבריה המוצנעים, וקיים איתה יחסי מין מלאים "על אף שהמתלוננת הייתה שרויה במצב אשר מנע ממנה לתת הסכמה חופשית לכך", לשון כתב האישום. במהלך האונס, צעקה הנערה מכאב, אך הוא בחר להתעלם מזעקתה והיסה אותה.

כתב האישום מייחס לוילף עבירות של אונס וביצוע מעשה סדום בנסיבות אונס. בנוסף לכתב האישום הוגשה בקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים נגדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו ל-200 אלף החברים של חדשות 2 בפייסבוק