המוניות מצטרפות לשירות הרב קו (צילום: חדשות 2)
אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

כתב אישום חמור הוגש היום (א') נגד נהג מונית שירות בן 50 מרמלה, בגין עבירות של אינוס, ניסיון אינוס, מעשים מגונים בכוח וכליאת שווא. הנאשם נעצר לאחר שנוסעת התלוננה כי אנס אותה בתום נסיעה, כשהמונית הגיעה ליעד הסופי ואף השאיר בידיה כרטיס ביקור. הוא נעצר על ידי שוטרי תחנת רחובות בעקבות התלונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי כתב האישום, ב-10 בפברואר עלתה נוסעת למונית השירות בדרך לרחובות. לאחר שירדו שאר הנוסעים ממונית השירות, הציע החשוד להסיע אותה ליעדה המדויק. לאחר מכן ניגש והתיישב לידה, ואמר שהוא "הבחין באנרגיות הטובות שיש בה והוא רוצה לבדוק את האנרגיות שלה", לטענת הפרקליטות.

"המתלוננת ביקשה לרדת ממונית השירות, אך המשיב סרב לאפשר לה לרדת, תפס את ידיה בחוזקה, והניח אותן על בטנו. המשיב אמר לה 'אל תפחדי, מה את מפחדת? אני אעשה לך טוב'. בהמשך כתב האישום ובקשת המעצר מתואר כיצד נגע הנהג באיבריה המוצנעים, "תוך שהיא מבקשת ממנו שיחדל ויאפשר לה לרדת". "אני רוצה שיהיה לך כיף", אמר לטענת הפרקליטות, תוך שניסה לקיים איתה יחסי מין בכוח.

"ניצל את מצוקתה הקשה של המתלוננת"

בכתב האישום מצויין כי זוהי אינה העבירה הראשונה שלו בדפוס פעולה דומה: הפרקליטות הגישה נגד הנאשם כתב אישום בגין מעשה שביצע לטענתם בחודש אפריל 2011, בנוסעת שעלתה למונית שירות ריקה בתחנה המרכזית בתל אביב.  אז, נטען, המשיב הציג עצמו כבעל כוחות ריפוי, ואמר למתלוננת: "אני אוציא לך עין הרע, יש לך בעיה ברחם".

בהמשך נגע באיבריה המוצנעים של המתלוננת השנייה, למרות שביקשה כי יחדול ממעשיו. "לא, לא, תאמיני לי, אחרי הטיפול הזה הכל יהיה טוב", טען ואף הביע בפניה את כעסו על רצונה להפסיק. בהמשך אמר החשוד למתלוננת, כפי שמפורט בכתב האישום, כי עליה להגיע לסיפוק מיני על מנת להתרפא, אך היא סירבה. למרות זאת המשיך ונגע באיבריה המוצנעים, תוך שחלונות הרכב מכוסים.

"במהלך שלוש שנים המשיב פעם אחר פעם בוחר בקורבן הנמצאת לבדה במונית השירות ונותנת בו אמון כמי שיסיע אותה בבטחה ליעדה, כולא אותן ברכבו ועושה בהן מעשים מינים קשים, חרף התנגדותה הנמשכת של האחת ותוך ניצול מצוקתה של האחרת", טענה הפרקליטות, שביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים בגין מסוכנותו.

מעורך הדין יאיר הרשקוביץ המייצג את הנאשם נמסר: "מרשי ומשפחתו מתמודדים אל מול טענות קשות. העובדות יתבררו במהלך המשפט והאמת תצא לאור".