קטינה שעבדה ברשת הזנות (צילום: חדשות 2)
קטינה שעבדה ברשת הזנות | צילום: חדשות 2

פרשת רשת הזנות של קטינות שפותו לקיים יחסי מין עם גברים בתמורה למתנות הגיעה היום לבית המשפט, שם הוגשו כתבי אישום נגד חמישה חשודים במעורבות. בין השאר מיוחסות להם עבירות של הבאת קטינים לזנות וקבלת שירותי זנות מקטינים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כתבי האישום שהגישה הבוקר פרקליטות מחוז תל אביב, מתארים מפגשים רבים של ארבעה גברים עם קטינות בגילאי 14-17, במהלכם הביאו הנאשמים את הקטינות לעסוק בזנות. עוד מתוארת מעורבותה של צעירה בת 26, שעל פי כתב האישום הפגישה בין הגברים לקטינות, ואף עודדה את הנערות לבצע אקטים מיניים תמורת תשלום.

מלבד אישומים בעבירות חמורות של שידול קטינים לזנות וקבלת שירותי זנות מהם, לשניים מהנאשמים מיוחסות גם עבירות של אינוס ומעשים מגונים בקטינים. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצר הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.

"כמה מאות שקלים למפגש"

מיד לאחר חשיפת הפרשה סיפרה אחת הקטינות לחדשות 2 על הדרך בה פעלה רשת הזנות. "הזמינו אותי להיפגש עם בחור מסוים ואמרו לי שהוא משלם כסף", נזכרה. "בהתחלה לא הסכמתי כי שמעתי שהוא ערבי, אך בסופו של דבר השתכנעתי, הלכתי ופגשתי אותו. הוא לקח אותנו לאיזה מקום מבודד עם חולות ועצים. היינו בתוך האוטו וקרה מה שקרה".

בתחילה חששה הקטינה להיעתר להצעת שניים מהנאשמים ולספק שירותי מין בתמורה לתשלום, לטענתה, אך עד מהרה התרצתה. "הלכתי איתו, והמצב הידרדר. התחלתי להכיר עוד ועוד אנשים כאלה, אך עם הזמן התחלתי להרגיש טוב עם מה שאני עושה בגלל סכומי הכסף שהרווחתי", סיפרה. יחד עם זאת, ציינה כי לא היה מדובר בסכומים גבוהים: "כמה מאות שקלים למפגש".