כתב אישום מתוקן הוגש הבוקר לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה נגד המורה לריקוד מאשקלון אורי אזריאל שנאשם בתקיפה מינית ובאונס של תלמידותיו. כתב האישום המתוקן מייחס לאזריאל עבירת תקיפה מינית נוספת של נערה בת 14 שלא נכללה בכתב האישום המקורי. כעת נאשם אזריאל באונס ובתקיפה מינית של שש נערות בסך הכל. בתום דיון שנערך היום, הוחלט להאריך את מעצרו של אזריאל עד תום ההליכים נגדו.

על פי כתב האישום המתוקן, עוררה הנערה את תשומת ליבו של אזריאל בזכות יכולות הריקוד שלה, וזה הציע לה לבצע ריקודי סולו שאותם תילמד בשיעורים פרטיים. עוד עולה כי אזריאל נהג להיפגש עם הנערה לעיתים תכופות ואף לשוחח איתה רבות בטלפון.

במהלך תקופת ההיכרות בין השניים, אמר אזריאל לנערה כי הוא אוהב אותה ואף הבטיח לעזוב את אשתו עבורה, דבר שגרם לנערה לפתח רגשות כלפיו. במספר אירועים שונים נפגש אזריאל עם הנערה ביחידות, תוך כדי שהוא מנשק אותה בחוזקה ומכאיב לה.

בסך הכל מואשם אזריאל בתקיפה מינית של הנערה במספר רב מאוד של מקרים. כתב האישום המתוקן מייחס לו מעשה מגונה בנסיבות אינוס, מעשה מגונה תוך ניצול יחסי מרות או חינוך, מעשה סדום ובעילה אסורה בהסכמה - כל זאת רק בנערה הנוספת, במנותק משאר העבירות שבהן הוא מואשם במקרים שונים.

המורה "סימן" נערות ואנס אותן

בשבוע שעבר הגישה פרקליטות מחוז מרכז לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה את כתב האישום המקורי נגד אזריאל בגין ביצוע שורת עבירות מין בחמש תלמידות נוספות, בהן אונס וביצוע מעשים מגונים.

כתב האישום שהוגש נגד המורה בן ה-45 חושף את שיטת הפעולה בה נקט על מנת להפיל את הנערות ברשתו. אזריאל, כך אומרים בפרקליטות, נהג "לסמן" את הקטינות שמצאו חן בעיניו במסגרת קבוצות הריקוד אותן הדריך, החמיא להן וכך ייצר עמן יחסי קרבה.

"הנאשם נתן לקטינות אלה יחס מועדף בקבוצה, רכש את אמונן, והקפיד למצב עצמו כדמות בעלת סמכות כלפיהן וכאדם שניתן וצריך לבטוח בו", לשון כתב האישום, "הוא ניצל את מעמדו ואת מרותו בתור מורה ומדריך כדי לבצע בקטינות עבירות מין שונות וחמורות".

במהלך השיעורים, הציע אזריאל הציע לתלמידות לרקוד ריקוד, אותו כינה "מחול האהבה" וניצל את החזרות לשם ביצוע מעשים מגונים בבנות.

"את מושלמת, נסיכה"

באחד המקרים פנה המורה לאחת הנערות, שהייתה אז בת 14 וחצי ובחר בה לבצע סולו של "מחול האהבה" עם בן גילה במסגרת הופעות הלהקה לפני חג החנוכה. "בחרתי בך לאור יכולותייך", אמר לה כשהוא מחמיא לה על יופייה ומציין בפניה: "את מושלמת".

לאחר שבישר לתלמידה על החדשות, ביקש אזריאל לקיים עמה חזרות, בהן שילב באמירות רבות בעלות אופי מיני. הוא אמר לה שיש לה "גוף סקסי ברמות", שהיא אינה יודעת מה היא עושה לו כשהיא רוקדת, שחבל שאינה גדולה יותר, שהיא יפה, מושלמת ונסיכה. כמו כן הורה לה לשמור את דבריו בסוד.

מספר שבועות לאחר מכן, נפגש עם הקטינה שוב. במסגרת החזרה הוא ביקש ממנה לשבת חעל ברכיה בפישוק, נצמד אליה, חיבק אותה והתחכך בה. המתלוננת ביקשה שיפסיק, אך הוא סירב ונאנח. כאשר ניסתה לעזוב אחז בה בחוזקה. רק לאחר שמדריכים נוספים דפקו על הדלת - חדל ממעשיו.

אזריאל מואשם בשלושה מקרי אינוס בנסיבות מחמירות, מעשה מגונה בנסיבות אינוס, ארבע עבירות של מעשה מגונה תוך ניצול יחסי מרות או חינוך, בשלושה מעשים מגונים במרמה והטרדה מינית. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק