סחט שירותי מין תמורת 30 שקלים (צילום: חדשות 2)
סחט שירותי מין תמורת 30 שקלים | צילום: חדשות 2

בית המשפט המחוזי בחיפה הרשיע היום את קצין המשטרה לשעבר שי קריאף בעבירות של סחיטה באיומים, מעשה מגונה, הפרת אמונים ולקיחת שוחד. קריאף הואשם בין היתר במתן הטבות לפרוצות תמורת קבלת שירותי מין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

קריאף, בן 40, הואשם כי בשנת 2011 הגיע לביתה של פרוצה המספקת שירותי מין בדירתה, ובמהלך הביקור אילץ אותה להעניק לו שירותי מין, תוך כדי שהוא מנצל את היותו שוטר במדים. קריאף איים על הפרוצה כי יעצור אותה אם לא תסכים להעניק לו שירותי מין. הוא שילם לפרוצה 30 שקלים בלבד תמורת שירותי המין, למרות שדרשה ממנו תשלום של 200 שקלים.

במקרה אחר, הגיע קצין המשטרה לדירה בפרדס חנה בה מתגוררת פרוצה אחרת. קריאף הגיע למקום בעקבות תלונה שהתקבלה במוקד המשטרה על פעילות בלתי חוקית. הפרוצה, שנבהלה מהגעתו של השוטר, החלה לפרוץ בבכי. קריאף החל לנסות להרגיע את הפרוצה והבטיח לה שיסייע בכל מקרה בו תזדקק לעזרתו.

שנתיים לאחר אותו מקרה, התקשרה הפרוצה לקריאף בבקשה שיעזור לה לאתר את אחד מלקוחותיה שחשדה בו כי גנב טבעת מדירתה. קריאף נעתר לבקשת הפרוצה וניצל את תפקידו על מנת לאתר את הגנב. הפרקליטות האשימה את קריאף בסעיף של הפרת אמונים בעקבות אותו מקרה.