אילוסטרציה (צילום: חדשות 2)
צילום אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש היום כתב אישום נגד ולדימיר ספוז'ניקוב, בן 23 מקריית מלאכי, בגין שורת מעשי אונס ועבירות מין ואלימות אחרות שביצע לכאורה בחמש נערות, בנות 15-16, שאותן פגש בקניון דיזנגוף סנטר. נוסף על כך, הוא נאשם אף שאת חלק מקורבנותיו הדיח לשימוש בסמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כתב האישום מגולל את ההתרחשויות לכאורה באחת הפגישות בין ספוז'ניקוב לאחת הנערות, שהתקיימה במרכז הקניות באוגוסט האחרון: "הנאשם הורה לקטינה להתלוות אליו והוביל אותה לחניון הממוקם בקומה מינוס ארבע, שם טען כי היא זו הלשינה למשטרה על כך שהוא מספק סמים לקטינים ולכן עליו - אמר לה כי עליו לערוך חיפוש בתיקה ולבדוק אם נמצאים בו מכשירי הקלטה".

בהמשך, כך לפי הפרקליטות, "הורה הנאשם לקטינה להיכנס לתא השירותים בחניון ולהוריד את מכנסיה על מנת שיוכל לחפש מכשירי הקלטה בגופה. בשל חששה מילאה אחר דבריו - ובשלב זה החל הנאשם לגעת בגופה של הקטינה שהחלה לבכות. היא ניסתה לצאת מתא השירותים וביקשה ממנו להפסיק את מעשיו. הנאשם לא שעה לתחנוניה ואמר לה ש'עוד מעט זה ייגמר'".

אחר כך, לפי כתב האישום, ביצע בה ספוז'ניקוב את זממו ואיים כי אם תספר למישהו על האירוע יתנקם בה - תוך שציין כי בעבר תלה אדם "שעצבן אותו". הוא הוסיף להלך עליה אימים באומרו כי "מה שקורה במינוס ארבע - נשאר במינוס ארבע". בפרקליטות ביקשו לעצור את ספוז'ניקוב עד תום ההליכים בטענה שנשקפת ממנו סכנה לציבור.