אילוסטרציה
האישום: הדביק נערים באיידס. אילוסטרציה | צילום: רויטרס

יצחק (צחי) אלבו, בן 34 מראשון לציון, הואשם היום בבית משפט השלום בתל אביב בשורה ארוכה של עבירות מין בקטינים מתחת לגיל 16 – תוך שהוא מסכן אותם ביודעין בהידבקות בנגיף האיידס בו הוא חולה.

כתב האישום החמור מייחס לאלבו לא פחות מ-16 סעיפי אישום, ובהם מעשה סדום בנער מתחת לגיל 16, מעשה העלול להפיץ מחלה, קבלת שירותי זנות מקטין וגם סחיטה באיומים. על פי כתב האישום, אלבו הכיר את הילדים עמם קיים יחסי מין דרך רשתות חברתיות ואתרי היכרויות באינטרנט, שם הציג עצמו כנער בן גילם.

בהמשך, מתאר כתב האישום כיצד הוא נפגש עם הנערים וביצע בהם מעשי סדום ללא קונדום, כשהוא אינו טורח ליידע אותם בעובדת היותו חולה איידס. יתרה מזאת, אלבו אף צילם את המעשים, והשתמש בסרטונים כדי לאיים בהמשך על הנערים שביקשו לנתק את הקשר עמו.

בשעת מעצרו של אלבו, לפני כחודש, מצאו השוטרים במחשבו תמונות וסרטונים של ילדים המקיימים יחסי מין עם מבוגרים, בהם גם סרטונים המתעדים את מעשיו של אלבו.

"כתב האישום מצייר תמונה של אדם הצד באופן חסר מעצורים את קורבנותיו הקטינים", אומרים היום בפרקליטות מחוז תל-אביב. "ומפתה אותם להפגש עמו תוך ניצול חולשותיהם. התנהלותו מלמדת על מסוכנות מופלגת כלפי הציבור בכלל וציבור הקטינים בפרט". בפרקליטות ביקשו להעריך את מעצרו בשלושה שבועות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק