חזרה מבית הכנסת, ונפלה קורבן לפושע מין. אילוסטרציה
אישום: הסב אנס את נכדותיו הקטינות. אילוסטרציה | צילום: אילוסטרציה

לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש היום כתב אישום נגד סב, בן 66, תושב מרכז הארץ שנאשם במקרים רבים של אונס נכדותיו, בנות ה-12 וה-17, וביצוע מעשים מגונים בזמן שישנו בביתו בחופשות, בחופש הגדול, ובעת שהוריהן לא היו בבית.

על פי כתב האישום, ביצע הסב בשתיים מעשי אונס ומעשים מגונים בהזדמניות רבות באחת הנכדות, שהיתה בזמן המעשים בת פחות מ-14, תקף הסב מינית את נכדתו בביתו במהלך חופשת הקיץ  ובמהלך חופשות החגים, אנס אותה וביצע בה מעשים מגונים.

"הסב נהג לגשות אל נכדתו כשישנה במיטתה, לגעת בגופה, למשש את חזה מתחת לבגדיה ולהכניס את ידיו אל מתחת לתחתוניה ולמשש את איבר מינה, והכל - לשם גירוי וסיפוק מיני", נטען בכתב האישום. הנאשם גם אנס את נכדתו וגרם לה לכאבים ולדימומים ממושכים".

ביצע מעשים מגונים על הספה

עוד נטען בכתב האישום כי הנאשם נהג לגעת בעצמו בזמן ביצוע המעשים ובחמש הזדמנויות שונות, גם צפה הנאשם בסרטים פורנוגרפיים בחברת אחת הבנות שנהגה לכסות את ראשה בשמיכה כדי להימנע מצפייה בסרטים. המעשים נמשכו עד לשנת 2006, כשהחלה הנערה להתבגר, אז חדל הסב ממעשיו.

במעשיו המתוארים לעיל, בעל הנאשם את א.א., נכדתו, בטרם מלאו לה 14 שנים, עשה בה מעשים מגונים לשם גירוי וסיפוק מיני.

כאמור, הסב תקף מינית גם את נכדתו בת ה-12. הוא נהג לקרוא לה לבוא ולשבת עימו על הספה הסמוכה וביצע בה מעשים מגונים. על פי כתב האישום נהג הסב לכסות את עיניה בידו, ללטף ולמשש אותה, לנגוע באיבריה האינטימיים ולהכריח אותה לגעת באיבר מינו.