האם צמד האחים הפדופילים, אורן ושלומי קורידו, שהטילו אימה על ילדי ישראל - בדרך למוטב? השניים הגיעו בצהריים למרפאת קופת חולים כללית בשכונת הדר שבחיפה, על מנת להתחיל את תהליך הסירוס הכימי, שבסיומו, כך מקווים, הם יימנעו מלתקוף שוב.

"אנחנו כמו פצצה מתקתקת", הצהיר אורן קורידו, והתקשה לתאר כיצד הוא מרגיש כשהיצר המיני משתלט עליו. "אי אפשר להסביר. זה בא בשנייה. הבן אדם פשוט מתהפך ונהיה משהו אחר".

אורן סיפר כי הוא ואחיו פתחו במלחמה נגד עצמם, והם אינם מתכוונים להפסיק עד שהתהליך יגיע לסיומו. "אנחנו רוצים להשתקם", הסביר אורן, "כל יום נילחם". שני האחים ציינו כי הם מודעים היטב להליך הרפואי הארוך ולתופעות הלוואי, אך בכל זאת בחרו לעשות את הצעד בלב שלם: "התלבטנו ופחדנו, אבל החלטנו שאנחנו רוצים שקט ולקחנו את זה על עצמנו".

"העיקר שאף אחד לא ייפגע מאתנו"

באשר לאובדן היצר המיני שלהם, אמרו האחים כי הם מעדיפים לחיות בלי זה. "העיקר שאף אחד לא ייפגע", אמרו. עוד הוסיפו השניים כי החלטתם להתראיין לאמצעי התקשורת ולחשוף את הפרוצדורה האינטימית, נובעת מהרצון לעודד פדופילים אחרים לעבור את אותו התהליך.

החל מהיום, ופעם בחודש, יגיעו שלומי ואורן לקופת חולים ויקבלו זריקה שאמורה לדכא את היצר המיני שלהם. מדובר בהליך רפואי ארוך טווח שיכול להראות תוצאות רק לאחר שנים. בעוד שנה מהיום יאבחן אותם פסיכיאטר שיקבע האם אכן היצר המיני דעך. 

תיעוד: האחים קורידו משתוללים בבית המשפט