בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה הוגש הבוקר כתב אישום נגד צמרה בזה, תושב ראשון לציון, בגין רצח אשתו מסט עלמו לפני כחודש בפתח תקווה. בזה מואשם כי רצח את עלמו ב-11 דקירות סכין - לנגד עיני בנם הפעוט בן השלוש.

"הנאשם רץ לעבר עלמו, שלף את הסכין ודקר אותה 11 דקירות שרובן בבטן ובחזה, אחת מהן בצוואר, ושתיים בידה השמאלית - עד שהתמוטטה ונפלה על הארץ", נכתב בכתב האישום. "הוא המשיך במעשיו עד שאנשים נזדמנו למקום וצעקו לו לעזוב אותה".

"איננו מקבלים את הסליחה שלו, הוא רצח אותה בדם קר", אמרו היום בני משפחתה של עלמו בבית המשפט. "בנם המשותף צועק כל הזמן 'איפה אמא'. בכל פעם שמישהו נכנס הביתה, מביט הילד בתקווה אולי אמו הגיעה". 

במהלך המשפט טענו תרצה קינן ואדנקו סבחט, שמייצגות את החשוד מטעם הסניגוריה הציבורית, כי הוא נמצא בטראומה אדירה. "מדובר באדם שעלה לארץ לפני כשנתיים וכמעט שאינו דובר עברית", אמרו עורכות הדין במהלך משפטו.

הנרצחת התלוננה נגד בעלה במשטרה כבר לפני שנה

בדיקת המשטרה מעלה שהנרצחת נפגשה עם בעלה בסביבות השעה 18:30 בכיכר העצמאות בפתח תקווה, שם התפתח ויכוח סביב נושא בנם המשותף. מאוחר יותר פנתה מסרט למשטרה וסיפרה שבן זוגה איים על חייה.

משפחת הנרצחת בביהמ"ש (צילום: עזרי עמרם, חדשות 2)
אביה של עלמו ואחותה, הבוקר בבית המשפט | צילום: עזרי עמרם, חדשות 2

המשטרה שלחה ניידת לביתה שאספה אותה לתחנת המשטרה - שם הוגשה תלונה נגדו. בדיקת המשטרה העלתה שהנרצחת התלוננה בעבר במשטרת ראשון נגד הבעל, ולאחר מכן עזבה את העיר עם בנה ועברה להתגורר רחוק ממנו בפתח תקווה.

בשעה 21:44 סיימה עלמו להגיש תלונה נגד בן זוגה לשעבר. באותו הזמן ביקשו ממנה השוטרים להמתין בתחנה עד שיאותר החשוד, אך למרות זאת מחליטה האישה לחזור עם בנה לביתם על דעת עצמה, זאת מבלי ליידע את השוטרים.

זירת הרצח בפתח תקווה (צילום: ברהנו טגניה)
זירת הרצח בפתח תקווה | צילום: ברהנו טגניה

מספר דקות לאחר מכן התקבלה הקריאה במשטרה אודות הרצח. לאחר שהגיעו כוחות המשטרה למקום נדהמו לגלות כי מדובר בעלמו שכל פי החשד הותקפה על ידי בעלה לשעבר. בזה נמצא רוכן מעל גופתה בחדר המדרגות. במשטרה מיהרו לעצור אותו כחשוד המרכזי ברצח, כשעל פי החשד הוא ארב לה בכניסה למבנה ואז דקר אותה מספר דקירות בפלג גופה העליון.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק