המימדיון בת"א (צילום: המימדיון, חדשות)
פארק המים "מימדיון", ארכיון | צילום: המימדיון, חדשות

סכנה לילדים בשיא החופש הגדול: כתב אישום בגין הטרדה מינית ומעשים מגונים בקטינים הוגש נגד תושב בת-ים בן 49, הנאשם כי ביצע את המעשים במלתחות בפארק המים "מימדיון" שבתל אביב. כך פורסם הבוקר ב"מעריב".

על פי כתב האישום שהוגש על ידי הפרקליטות, הגבר נאשם בהטרדה מינית ובביצוע מעשה מגונה בפומבי בפני קטינים שנכחו במלתחות בשיאה של עונת הרחצה. בכתב האישום צויין, כי הנאשם שהה יחד עם שלושה קטינים כבני 11 במלתחות ה"מימדיון", פנה אליהם בביטויים מיניים שונים, ביצע בפניהם מעשים מגונים בגופו ואף ניסה לגעת באיבר מינו של אחד מהם.

הקטינים ששהו עם הנאשם במלתחות התלוננו בפני צוות עובדי המקום, שהביאו למעצרו של האיש על ידי המשטרה בשבוע שעבר. לאחר מכן נחקרו הקטינים על ידי חוקרי נוער במשטרה שהעידו כי תלונתם של השלושה אותנטית. מנגד, טען הנאשם במהלך חקירתו, כי אכן שהה במלתחות ואף דיבר עם הקטינים - אך לא התבטא בצורה פוגענית. הוא אף הכחיש כי ביצע מעשים מגונים בגופו וכי לא ניסה לגעת באיבר מינו של אחד הקטינים.

הפרקליטות: "הנאשם מסוכן ואינו שולט במעשיו"

לאחר הגשת כתב האישום, הדגישו בפרקליטות כי "מעשיו של הנאשם מעידים על מסוכנותו המינית וכי הוא אינו שולט במעשיו", ולכן ביקשו מבית המשפט להשאיר את האיש במעצר עד לתום ההליכים בעניינו. עוד צויין, כי בעברו של הנאשם מצויות עוד תשע הרשעות קודמות, ובהן ביצוע מעשה מגונה במרמה, איומים ותגרה במקום ציבורי. במידה ויורשע גם במקרה זה, הוא צפוי לעונש של עד שש שנות מאסר בפועל.

את תגובת פארק המים "מימדיון" לא ניתן היה להשיג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק