לבית המשפט המחוזי בתל אביב - בשבתו כבית המשפט לנוער - הוגש הבוקר כתב אישום כנגד קטין בן 17 וחצי ששמו אסור לפרסום, בגין רצח נורדין נורדינוב בן ה-21 לפני כשבועיים בשכונת התקווה.

"המשיב ביצע שימוש קטלני בסכין ורצח את המנוח על רקע ויכוח פעוט", נטען בבקשה למעצרו של הקטין עד תום ההליכים נגדו, "והוא מסוכן לציבור".

מכתב האישום עולה כי בתאריך ה-12 בנובמבר בשעות הצהריים שהו הנאשם ואחד מחבריו ב"פיצה רץ" ברחוב ההגנה בתל אביב, הזמינו מגש פיצה והמתינו לקבלתו. באותה העת אכל בפיצרייה גם המנוח נורדין נורדינוב.

נורדינוב רצה לצאת מהפיצרייה, אבל נתקל בדרכו החוצה בנאשם. בין השניים התפתחו חילופי דברים ונורדינוב יצא מהפיצרייה, נכנס אל רכבו ועזב את המקום.

עוד על פי כתב האישום, יומיים לאחר מכן, ישבו הנאשם וחברו עמיר במסעדת שיפודי "דודו בוסי", לקרבת מקום הגיעו נורדינוב וחברו. השניים הבחינו בנאשם, וחברו של נורדינוב פתח את דלת הרכב, התקרב אל הנאשם וסטר לו.

דקירה אחת גרמה למותו של נורדינוב

זירת רצח בת"א (צילום: חדשות 2)
שוטרים בזירת הרצח בתקווה | צילום: חדשות 2

"בה בעת, יצא נורדינוב מן הרכב, התקרב אל הנאשם, סטר לו פעמיים נוספות ובעט בו", נכתב באישום. בשלב זה, כך נטען, שלף הנאשם סכין, אחז בה ודקר את נורדין נורדינוב דקירה אחת בפלג גופו השמאלי העליון. "הדקירה שיספה את כלי הדם של הנדקר, הובילה לאיבוד דם נרחב וגרמה למותו של המנוח", נכתב באישום.

מיד לאחר מכן, נמלט הנאשם מהמקום. בדרכו, הוא הסיר מעליו את החולצה שלבש והשליכה, וכן השליך את הסכין באמצעותה דקר את נורדינוב שהתמוטט על הכביש ופונה באמבולנס לבית החולים איכילוב בתל אביב שם נקבע מותו.

כתב האישום הוגש על ידי פרקליטות מחוז ת"א באמצעות עו"ד מנחם מזרחי שגם הגיש בקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים כנגדו.

"המשיב ביצע שימוש קטלני בסכין ורצח את המנוח על רקע ויכוח פעוט, דבר המקים חשש כי הוא מסוכן לשלום הציבור, ואם ישוחרר ממעצרו יפעל בדרך אלימה באם תקרה בדרכו בעתיד מחלוקת דומה", לשון הבקשה. "כמו כן הודה המשיב כי נהג להסתובב דרך קבע עם הסכין שעמה דקר את המנוח".