איים לשרוף את שערה. אילוסטרציה
"לא הכירה מציאות אחרת", אילוסטרציה | צילום: SHUTTERSTOCK, חדשות

בית המשפט המחוזי בירושלים גזר היום (ד') 28 שנות מאסר בפועל על אב, תושב ירושלים, שהורשע במעשי סדום ובביצוע מאות עבירות מין בבתו החורגת במשך שבע שנים - מאז הייתה הילדה בת 6.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

סיפור חייה הקשה של הצעירה, היום בת 14, נחשף במהלך הדיונים בבית המשפט. אביה הביולוגי שם קץ לחייו בזמן שאמה היתה בהיריון עמה. שנה לאחר מכן התפתח קשר רומנטי בין הנאשם לבין האם, והוא עבר לגור עם השתיים.

כבר בהיותה בת 6 החלה מסכת ההתעללות של האב המאמץ. הוא נהג להתבודד עם הקטינה בזמן שאמה נעדרה מהבית בשעות הערב. על פי כתב האישום, נהג האיש לנצל את הזמן של השניים ביחד לביצוע מאות עבירות מין ומעשי סדום במהלך השנים.

במהלך שנת 2011, 6 שנים לאחר שהחלה מסכת ההתעללות ובעקבות דיווחים של רשויות הרווחה על התנהלות חריגה של הקטינה, ניהלה המשטרה חקירה נגד הנאשם בחשד שביצע עבירות מין בקטינה. למרות שבתקופה הזאת היא הועברה לפנימייה, המעשים החמורים לא נפסקו ובכל ביקור משפחתי, נמשכה ההתעללות.

למרות הוראת בית המשפט ועד להגשת כתב האישום, נהג הנאשם לשוחח עם הצעירה בקשר באמצעות הפייסבוק בשיחות שנסבו סביבי הקשר המיני ביניהם. "השיחות האלה לא מגרות אותך?", כתב האיש. באחת ההתכתבויות ציינה הצעירה כי היא חוששת להיכנס להיריון, בתגובה כתב לה הנאשם ש"אפשר לעשות את זה בדרכים זהירות".

לאחר שנעצר, הודה האיש במעשים ושיתף פעולה עם חוקרי המשטרה. בעקבות המעשים ניתקו לאחרונה בני משפחתו את הקשר עימו. "עם תחילת המעשים הילדה התלוננה, נחקרה על ידי חוקר ילדים, אך לא קרה דבר, ומבחינתה דבר לא השתנה", נכתב בהחלטת בית המשפט. "מבחינת הילדה, אלה החיים שהיא רגילה להם ומכירה, בשל למעשיו של הנאשם, היא איננה מכירה מציאות אחרת ומבחינתה מדובר בהתנהלות רגילה ולא בדבר חריג".