בבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש היום כתב אישום חמור נגד שי ארביב, המואשם בין היתר שניצל קטינות והביאן לזנות, שפעל כסרסור ושהדיח נערות להשתמש בסמים מסוכנים.

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי כתב האישום, ארביב בן ה-24 הציע לנערות שחלקן רק בנות 14, לעסוק במתן שירותי מין סאדו-מאזוכיסטים תמורת תשלום שיחולק בינו לביניהן. כדי למצוא לקוחות פנה ארביב לרשת האינטרנט, שם על פי האישומים, פרסם את השירות לגברים.

השירותים אשר הציע ארביב, שיינתנו על ידי הבנות כללו מכות, השפלות, יריקות והצלפות שינתנו על ידי הנערות, שכונו "מלכות" לגברים שכונו "עבדים". בתמורה לכל אותם מעשים אמר ארביב, על פי האישומים, כי יגבה בין 300 ל-500 שקלים.

"השתמש בסמים עם הנערות"

על פי כתב האישום, השירותים המיניים שנתנו הבנות התבצעו בתוך דירתו של ארביב בתל אביב, כאשר לעיתים הוא אף עמד מחוץ לדלת החדר בו היו הנערות והלקוחות והשגיח על הנעשה. בנוסף נאשם ארביב כי סיפק לנערות סם מסוג חשיש, והשתמש איתן ביחד.

על פי כתב האישום, אחת הקורבנות למעשיו של ארביב הייתה במצוקה כלכלית וברחה ממעון. על פי האישומים, הוא הציע לה מקום ללון וכי ימלא את צרכי קיומה הבסיסיים, אם תיתן שירותי מין מאזוכיסטים ומלאים. באחד המקרים מתואר כי על פי הנחיתו של ארביב, לבשה הקטינה בת ה-16 שמלת מיני, התאפרה ויצאה איתו למצוא לקוחות במתחם התחנה המרכזית בתל אביב.

במהלך הערב קיימה הקטינה יחסי מין מלאים עם שני לקוחות וקיבלה מהם תשלום כספי. לאחר המעשים לקח אותה ארביב למסעדת "מקדונלד'ס" שם אכלו שניהם, ובתום הארוחה התחלקו חצי חצי בכסף שנותר בידה.

העונש על העבירות המיוחסות לארביב יכולות להגיע עד 15 שנות מאסר. בנוסף להגשת כתב האישום, הגישה פרקליטות תל אביב בקשה להאריך את מעצרו של ארביב עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.