לירון זרקו ודגלאס דה סילבה שיחקו יחד בקבוצת הכדורגל הפועל כפר סבא במשך ארבע שנים, ונראה היה שהם חברים טובים. אבל כתב האישום שהוגש אתמול נגד כדורגלן העבר לירון זרקו, חושף תמונה אחרת לחלוטין על מערכת היחסים בין השניים.

זרקו נאשם שניסה לסחוט את דה סילבה, ואיים עליו שאם לא יעביר לידיו 400 אלף שקלים - הוא יפרסם בכלי התקשורת תמונות מביכות שלו עם נשים. הקלטה של שיחה בין השניים, שנחשפת כעת לראשונה, מגלה שיש דברים נוספים בפרשה שמסעירה את עולם הספורט הישראלי.

במשטרה בטוחים: קיימות תמונות מביכות

בהקלטה נשמעת שיחה שהתקיימה בין השניים, בה מאיים זרקו לפנות למשטרה. בעבר עלו טענות על כך שהשניים מכרו משחקים, וייתכן שזו הסיבה של דה סילבה לחשוש מזרקו. אך מלבד ההערכות האלו, נשמעים בשיחה בבירור איומים של זרקו כלפי דה סילבה. הנה חלק מתמליל השיחה:

זרקו: "אתה מבין מה אתה עושה דגלאס. אתה לא משאיר לי ברירה. אתה חושב שזה צחוק, אתה חושב שאני צוחק איתך אתה.. אני לא יודע כאילו איך לדבר איתך, אתה חושב כאילו שאני צוחק".

בשיחה אחרת בין השניים, נשמעים איומים ברורים מצדו של זרקו, שמנסה להבהיר לדה סילבה שאם הוא מעוניין לפגוע בו, הוא ימצא אותו בכל מקום - בארץ או בעולם.

זרקו: "אתה מזמין משטרה, היום, שתהיה מחוץ לבית שלך?"
דה סילבה: "זה מאבטחים..."
זרקו: "מאבטחים? של מי, של המשטרה?"
דה סילבה: "לא. לא מאבטח של המשטרה."
זרקו: "ומה אתה חושב? שאם אני רוצה לפגוע בך..."
דה סילבה: "רק כי אני נבהל מההודעה, כמו שאמרתי לך."
זרקו: "אתה חושב שאם אני רוצה לעשות משהו, המאבטחים יעצרו אותי?"
דה סילבה: "לא יודע."
זרקו: "אתה חושב שיש לי בעיה להגיע אליך עוד שלושה ימים לתוך הבית שלך באוסטריה? אז יהיה לך מאבטחים שם? אתה חושב שיש לי בעיה להגיע אליך לברזיל? יהיו לך
מאבטחים שם? אתה רוצה שאני אהיה האויב שלך?"

במשטרה מציינים שהחקירה מתמקדת בתיק סחיטה, למרות שנדמה שיכולות להיות בו התפתחויות מעניינות נוספות. גורמים ביחידה הכלכלית של המשטרה אומרים שאמנם לא נתפסו תמונות מביכות כפי שזרקו טוען, אך בטוחים שקיימות תמונות כאלו וייתכן שיחשפו בהמשך. בכל מקרה, בשלב זה הן לא יתפרסמו לאחר שבית המשפט הוציא צו איסור פרסום על תמונות כאלה - אם הן קיימות - לבקשתו של דה סילבה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק