המוכר התגלה כאנס. אילוסטרציה
המוכר התגלה כאנס. אילוסטרציה | צילום: רויטרס

מוכר הממתקים התגלה כאנס סדרתי: מוכר בקיוסק במועדון ילדים במנזר הארמני בירושלים הורשע בביצוע מעשי אינוס ומעשים מגונים בילדים שמכר להם ממתקים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

באחד המקרים המפורטים בכתב האישום, הגיעה ילדה בת 9 למועדון על מנת לרכוש ממתקים. המוכר ניגש אליה, הושיב אותה על שולחן שהיה במקום והחל למשש את חזה ואיבר מינה במשך מספר דקות. כמה ימים לאחר מכן, הושיב אותה שוב על שולחן, אך הפעם גם הפשיט אותה, התפשט בעצמו ואנס אותה.

"הייתי רק בת תשע. באתי לקנות ממתקים והוא התחיל לגעת בי באזור החזה והרגליים. אחר כך הוא הושיב אותי על השולחן ואנס אותי", תיארה מי שהיום היא כבר צעירה בת 19.

"המוכר חיכך את איבר מינו בגופה של הילדה"

במקרה נוסף, מתואר המוכר הנאשם כמי שהכניס את ידו מתחת לחולצתה של ילדה נוספת כבת 7, וליטף את חזה. לאחר מכן ישב בצמוד אליה והחל למשש את איבר מינה. "לא ניסיתי להילחם כי לא ידעתי אם זה בסדר או לא", שחזרה המתלוננת את הרגעים הקשים שעברו עליה. "פשוט הייתי בהלם".

מתלוננת אחרת סיפרה שזמן מה לאחר שהמוכר ביצע בה מעשים מגונים, אמה קנתה לה בובה ושאלה אותה מדוע היא נוגעת בבובה בצורה מוזרה. "זה מה שעשו לי. לא ידעתי מה זה", תיארה. 

למרות שהודה בחקירתו בביצועם, בעדותו בבית המשפט הוא הכחיש שביצע את המעשים שיוחסו לו. "אחת הבנות נכנסה למועדון וביקשתי ממנה לצאת. אמרתי לה שאני ממהר והיא התעקשה, אז הרמתי אותה בידיים והוצאתי אותה החוצה. זה כל מ שקרה בינינו", אמר הנאשם בבית המשפט. "יכול להיות שהיד שלי נגעה בחזה שלה, אבל ללא כוונה".

המוכר, שהורשע היום בביצוע המעשים, מואשם גם שהטריד שתי ילדות נוספות כשניסה למשש את אבריהן המוצנעים כשרק באו לקנות ממתקים. בית המשפט המחוזי בירושלים הרשיע אותו במעשה אינוס, מעשה מגונה וניסיון למעשה מגונה, לאחר שגרסת המתלוננות התקבלה.