נאשמת בניסיון רצח. ארכיון
קיימה יחסי מין - ודקרה בצוואר. ארכיון | צילום: חדשות 2

כתב אישום חמור הוגש היום לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד צעירה בת 22 המתגוררת ברמת גן, המואשמת בניסיון רצח של גבר איתו הייתה במערכת יחסים. על פי כתב האישום, לאחר שהבינה כי בכוונתו להיפגש עם נשים אחרות, היא אזקה אותו, קיימה עימו יחסי מין - ודקרה אותו.

הנאשמת מורן נח, ניהלה במשך כשנה מערכת יחסים עם ש', והשניים נהגו להיפגש ולקיים יחסי מין בדירתו ובמקום עבודתו. על פי כתב האישום, בשלב מסוים סיפרה נח לחברתה כי היא חושבת שהיא בהיריון וכי ש' מתייחס אליה בקרירות. בתגובה הציעה לה החברה לדקור ולרצוח את ש'.

נח מואשמת שהחליטה לבצע את המעשה ורכשה שוקר חשמלי, גז פלפל, אזיקי ידיים ורגליים והצטיידה בסכין. ביום ראשון שעבר היא התקשרה לש' וקבעה להיפגש איתו במקום עבודתו, שם על פי כתב האישום קיימו השניים יחסי מין.

"הציעה 'לגוון את היחסים'"

כתב האישום מתאר כי לאחר מכן הציעה נח לש' "לגוון את יחסים" וכי תאזוק אותו עם האזיקים, והוא נענה לבקשתה. הצעירה אזקה את ידיו לכסא נדנדה שהיה במקום, קשרה את עיניו עם חולצתה ואז קיימה עימו יחסי מין.

על פי כתב האישום, לאחר מכן שאלה נח את ש' על עתיד יחסיהם. לאחר שהשיב ש' כי ברצונו להתנסות עם בחורות אחרות, תקפה אותו הצעירה על פי כתב האישום, הכתה אותו וסטרה לו בראשו. לאחר מכן לקחה את הסכין ואיימה: " אז אף אחת לא תהיה איתך...אני אהרוג אותך...אני ארצח אותך ואתאבד, גם ככה החיים שלי בזבל".

עוד מופיע בכתב האישום כי נח המשיכה לאיים: "אני לא משחררת אותך, תבכה לאלוהים, אף אחד לא יישמע אותך...אתה תשלם על הכל, אתה תמות פה", ולאחר מכן דקרה אותו פעמיים בצווארו.

לאחר מכן נאבק ש' בנאשמת, לקח ממנה את הסכין והשתחרר מהאזיקים. לאחר שהרגיע אותה ויצא עימה מהמבנה, הוא נמלט מהנאשמת והזעיק את המשטרה. כתב אישום הוגש גם נגד חברתה של נח, בגין שידול לרצח. את החקירה ניהלו שוטרי מרחב דן של משטרת ישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק