חצי שנה אחרי חשיפת פרשת התאומים שעברו התעללות, החליטה הפרקליטות להגיש כתב אישום נגד אביהם - בגין הריגתו של אחד התאומים. מכתב ששיגרה פרקליטות מחוז תל אביב לעורך הדין ציון אמיר המייצג את האב, עדכן אותו על כוונתה. נגד האם, ששוחררה זמן קצר לאחר תחילת הפרשה, לא יינקטו הליכים משפטיים.

בראשית השנה נחשפה הפרשה החמורה, בעקבות אשפוזם של תאומים, בן ובת, בני ארבעה חודשים בלבד, במצב קשה בבית החולים שיבא תל השומר. הפעוט מת מפצעיו כעבור מספר ימים, והמשטרה עיכבה לחקירה את זוג ההורים בחשד כי גרמו להתעללות הקשה בילדיהם.

ההורים הכחישו בחקירה

בדיקה שנערכה לזוג התאומים קבעה כי החבלות החמורות על גופם נגרמו להם בשל טלטול - ולא בעקבות מחלה. ההורים המשיכו להכחיש במהלך החקירה שהיו אחראים לפגיעה בילדיהם. השניים הותירו בתחילה רושם של אנשים נורמטיביים על חוקרי המשטרה, אך התקשו להשיב לשאלות השוטרים לגבי מה הוביל לחבלות הקשות של זוג התאומים.

בתום חקירה ממושכת, החליטה הפרקליטות בימים האחרונים להגיש כתב אישום כנגד האב בגין הריגה. האם, שנחשדה כאמור עם מעצרה במעורבות בפגיעה בתינוקות - לא תואשם. "ראיות חדשות נגד האב הן שהובילו אותנו להחלטה", ציינו בפרקליטות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק