נכלאו עם פדופיל. אילוסטרציה
ניגש בלילות למיטת אחותו ונגע בה, אילוסטרציה | צילום: מאור רוזנשטיין

מקרה מזעזע של אונס בתוך המשפחה נחשף הבוקר עם הגשת כתב אישום נגד נער בן 17 שאנס את אחותו הקטנה. הנער, בן למשפחה חרדית מתל אביב, נאשם שביצע את המעשים גם בנוכחות הוריו, שישנו בחדר הסמוך לבתם בת ה-8 בה בוצעו המעשים המחרידים.

כתב האישום, שהוגש הבוקר לבית המשפט המחוזי בתל אביב, חושף מסכת התעללות בלתי נתפסת שהתרחשה במשך חודשים ארוכים ללא ידיעת ההורים. כפי שעולה מכתב האישום, באחת ההזדמנויות פגש הצעיר את אחותו בת ה-8 שחזרה מבית הספר והציע לה כסף וכרטיס כניסה לבריכה על מנת שתרשה לו לגעת בגופה.

האם התלוננה נגד בנה

למרות גילה הצעיר, הבינה הילדה שמדובר במעשה פסול וסירבה לבקשתו. הנער, שהיה נחוש בדעתו, התעלם מהתנגדותה, נגע בה באיבר מינה ולאחר מכן אנס אותה.

במקרים אחרים נהג הנער לגשת למיטת אחותו בזמן שישנה ולהעיר אותה. תוך שהוא מנצל את תמימותה וחולשתה, ביצע האח מעשים מגונים באחותו, מעשה שחזר על עצמו מספר פעמים.

הוריהם של הילדים ישנו באותה עת במיטה הסמוכה למזרון של בתם, אך לא הבחינו במתרחש. רק כעבור מספר חודשים, נודע לאם על הזוועה שמתרחשת בביתה, והיא זו שניגשה למשטרה כדי להגיש תלונה נגד בנה.

הנער נעצר ונלקח לחקירה במשטרת תל אביב, שם קשר עצמו למעשים. הנער תיאר באוזני החוקרים כיצד אנס את אחותו הצעירה במשך שנה וחצי. אך הזוועה לא הסתיימה כאן: בחקירה התגלה עוד כי האח לא הסתפק באחותו הקטנה והוא הודה בנוסף שניסה לבצע מעשה מגונה באחות נוספת, הצעירה ממנו בשנתיים.