שורטי חוזרת הביתה: שלושה ימים לאחר שנדקרה בבטנה על רקע "משולש רומנטי", הזמרת הילה ניסימוב המכונה "שורטי" השתחררה לביתה מבית החולים איכילוב בתל אביב. במקביל לשחרורה, הוגש היום בבית המשפט המחוזי בת"א כתב אישום נגד החשודה בדקירתה, נטלי בנישתי בת ה-24, שנעצרה מיד לאחר המעשה.

כתב האישום נגד בנישתי כולל סעיפים של גרימת חבלה בכוונה מחמירה ואיומים כלפי שורטי, אותם ביצעה על פי החשד בעקבות קשריה הרומנטים של שורטי עם בת זוגתה הקודמת של הנאשמת בדקירה. מכתב האישום עולה שבנישתי התכוננה כביכול לדקירה והביאה עמה סכין מהבית מתוך כוונה להשתמש בו נגד הראפרית.

תומכים בבנישתי, מחוץ לביהמ"ש בת"א, הבוקר (צילום: עזרי עמרם)
תומכים בבנישתי, מחוץ לביהמ"ש בת"א, הבוקר | צילום: עזרי עמרם

על פי כתב האישום, בנישתי המתינה לשורטי מחוץ לפאב וביקשה לשוחח עימה. כשהתקרבה אל הזמרת "דקרה הנאשמת את המתלוננת בסכין בחזה, בבטנה, בידה השמאלית ובכתפה, בכוונה לגרום לה לחבלה חמורה", לשון כתב האישום.

איימה על שורטי: "זה לא נגמר - אני אהרוג אותך"

בנוסף מתואר בכתב האישום כיצד בנישתי דקרה לכאורה גם את חברתה של שורטי שנחלצה לעזרתה וגרמה לה לפציעת חתך בידה הימנית תוך כדי שהיא מאיימת על שורטי שתהרוג אותה ואומרת לה: "זה לא נגמר". עוד נכתב בכתב האישום כי "כתוצאה ממעשי הנאשמת, נגרמו למתלוננת חתכים בידה ובכתפה, פצע דקירה בחזה תחתון ימני ופצע דקירה בכבד והיא הובהלה לבית חולים, שם אושפזה עד למועד הגשת כתב האישום".

האירוע התרחש בתחילת השבוע בשדרות רוטשילד בתל אביב סמוך לשעה 02:00 לפנות בוקר. שורטי יצאה ממועדון בו בילתה. על פי החשד, בנישתי התנפלה עליה ודקרה אותה מספר פעמים בבטן, ביד ובחזה באמצעות סכין מאולתרת. שורטי אושפזה בבית החולים "איכילוב" בתל אביב במצב בינוני.

אזרחים שהיו עדים לדקירה הזעיקו למקום את המשטרה וצוות של מד"א, שפינו את שורטי לבית החולים "איכילוב" בעיר כשהיא פצועה באורח בינוני. חוקרי משטרת לב תל אביב עצרו את החשודה בדקירה, שהסבירה כי הייתה בעבר בקשר רומנטי עם הראפרית וזהו הרקע לדקירה.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק