חנייה במקום אסור הפכה לתגרה אלימה: אב ובנו נאשמים בתקיפת שני פקחי תנועה וגרימת חבלה חמורה, לאחר שניסו למנוע מאנשי החוק לרשום להם דוח. התקיפה, שקרתה לפני פחות משנה בחדרה, תועדה על ידי מצלמות האבטחה. אחד הפקחים שהותקף ואפו נשבר בקטטה אמר לחדשות 2 Online במהלך המשפט: "אני מרגיש מצוין ומקווה שהצדק ייצא לאור, אני מאמין במערכת המשפט".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי התיעוד, האירוע החל לאחר שהאב ובנו חנו במקום שחסם נתיב נסיעה. שני פקחים שהו באזור באותה העת, ואחד מהם ניגש לעבר הרכב, שלף טלפון והתחיל לצלם. האב ובנו יצאו מהרכב, ולאחר דין ודברים וויכוח קצר החל עימות פיזי. האב, כפי שנטען בכתב האישום, תקף באגרוף את הפקח. בהמשך הבן הצטרף, והם התחילו להכות את הפקח הראשון. הפקח השני ניסה להפריד וגם הוא הותקף על ידי השניים.

אחד הפקחים נפל לרצפה, וספג בעיטות לראשו כשהוא שוכב פצוע על הקרקע. לאחר מעורבות של עוברי אורח הופרדו שני הצדדים, והאב ובנו נעצרו. שני הפקחים נזקקו לטיפול רפואי, ואחד מהם שבר את האף.

עו
עו"ד אבי אמר | צילום:

במהלך המשפט האב ובנו טענו שהפקח תקף ראשון, בניגוד לעמדת הפקח. גם מצלמות האבטחה הוכיחו כי הנאשמים החלו בקטטה. בהתחלה הוגש כתב אישום חמור - תקיפת עובד ציבור, חבלה ופציעה, אך מצלמות האבטחה חשפו כי הפקחים לא הזדהו בפני הנאשמים, ולכן נמחק מכתב האישום סעיף תקיפת עובד ציבור. בית המשפט צפוי להכריע עד לסוף חודש מאי במשפטם של השניים.

עו"ד אבי אמר, שמייצג את שני הנאשמים, אמר לחדשות 2 Online כי התנהגות הפקחים הייתה "ברוטלית". עו"ד אמר הודה, עם זאת, כי "מדובר בכתב אישום חמור שהוגש נגד שני הנאשמים. בתחילה נטען שהם אלו שתקפו פקחים, אך התברר במהלך המשפט שהפקחים הם אלו שתקפו ואפילו לא הזדהו כפקחים ולכן כתב האישום תוקן". פרקליטם של השניים האשים את המשטרה בעדות שקר: "כדאי כי המאשימה בפעם הבאה תיקח בחשבון שגם גורמי חוק לעיתים לא אומרים את האמת בבית המשפט".