טראומה לכל החיים. אילוסטרציה (צילום: AP)
טראומה לכל החיים. אילוסטרציה | צילום: AP

עבור א' זה היה אמור להיות טיפול ולא יותר מזה. כשנכנסה לחדרו של המעסה גיא סרגיי גולדנבלט בספא בתל אביב לפני שנתיים, היא לא ידעה שתצא משם עם טראומה לכל החיים. הבוקר הוגש נגד גולדנבלט בן ה-55 כתב אישום בגין אונס וביצוע מעשים מגונים במטופלת שלו.

על פי כתב האישום שהגישה פרקליטות תל אביב לבית המשפט המחוזי בעיר, הגיעה המתלוננת לפני כשנתיים יחד עם חברתה למכון הספא כדי ליהנות מעיסוי של בוקר. לאחר שנכנסה לחדר, ביקש ממנה המעסה להתפשט ולהישאר כאשר לגופה תחתונים בלבד. היא נשכבה על מיטת הטיפולים כאשר היא מכוסה בסדין.

בזמן שהמתינה לתחילת הטיפול, נכנס, על פי כתב האישום, גולדנבלט לחדר והחל לעסות את גבה בשמן. אז, טוענים בפרקליטות, הוא החל לחצות את הגבול, אט אט, אך בהתמדה. תחילה חשף את רגליה ולאחר מכן הכניס את ידיו תחת הסדין כאשר הוא מלטף את גופה - תחילה ברגליה ולאחר מכן באבריה האינטימיים.

המתלוננת מעידה כי הפצירה במעסה שיחדל ממעשיו מספר פעמים, אך ללא הועיל. היא ביקשה לסיים את הטיפול טרם הזמן שנקבע, אך לטענתה הוא לא שמע בקולה והמשיך במעשיו. על פי כתב האישום, מעשיו של המעסה הידרדרו לכדי אונס וביצוע מעשים מגונים בה. על אף כל זאת, הנאנסת לא איבדה עשתונות לאחר האירוע הקשה שעברה, פנתה מיד לבעל המקום והתלוננה בפניו. כעת היא מקווה שהוא ישלם על מעשיו.