כתב אישום הוגש נגד תושב אשדוד, צעיר בן 25, שנהג להטריד סדרתית שורה ארוכה של נשים באמצעות הטלפון, וחשף בפניהן בשיחת וידאו את איבר מינו.

משטרת אשדוד פתחה בחקירה לאחר שהגיעו מספר תלונות זהות מנשים רבות, אודות צעיר המתקשר אליהן ומטריד אותן מינית. על פי כתב האישום, נהג האיש לבצע עימן שיחות וידאו חוזרות ונשנות, בהן חשף את איבר מינו על צג הטלפון הנייד.

המתלוננות ברובן הן צעירות בגילאי 22-25, הטוענות כי מזה תקופה ארוכה צעיר אלמוני נוהג להתקשר לטלפון הנייד שלהן ממספר חסוי, ומשמיע באוזניהן קולות ואנחות בעלות תכנים מיניים. בנוסף סיפרו המתלוננות כי המתקשר ידע לתאר בפניהן את חזותן, מה שהפך את ההטרדה למפחידה עוד יותר.

"עשיתי הכול כדי שלא יעלו עליי"

החשדות חזרו על עצמם אצל כל המתלוננות ובמשטרה גברה הערכה כי מדובר באותו חשוד, שמטריד נשים רבות עליהן יש לו מידע רב. תיקי החקירה הועברו לטיפולה של רס"ב מירי כהן ממשטרת אשדוד, ולאחר חקירה ממושכת הוצלבו כל המקרים, וביום רביעי אותר החשוד.

הצעיר הופתע לגלות שהמשטרה איתרה אותו, אך התייצב לחקירה. "איך הצלחתם למצוא אותי?", הוא לא התבייש לשאול ישירות כשהגיע לחקירתו, "עשיתי הכול שלא ידעו מי אני", הוסיף. הוא נעצר בגין חשד להטרדה מינית ומעשים מגונים והודה מיד בכל המיוחס לו, אולם עם זאת טען כי לא התכוון להטריד את הנשים.

"פניתי לנשים שמצאו חן בעיני וביקשתי שיחייגו אליי לנייד כדי שאוכל לבדוק אם הוא עובד", סיפר הצעיר ובכך חשף את שיטת עבודתו. יתרה מזאת, הוא אף גילה כי הטריד אישה שעובדת איתו, מבלי שזו ידעה כלל שהמטריד הוא ידידה. בתום החקירה הוגש נגדו כתב אישום בבית משפט השלום באשדוד.