צפו בריאיון המרגש עם אבי נשר
ארי נשר ז"ל עם אביו אבי | צילום: רפי דלויה ‎, חדשות

משפחתו של חברו של ארי נשר ז"ל הודיעה היום (שלישי) כי יגישו ערר על ההחלטה שלא להאשים את הכדורגלן יצחק אספה בהריגה, לאחר שדרס והפקיר את נשר וחברו בתחילת החודש.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

על פי ההודעה, הערר מוגש לאור ממצאים של בוחן תנועה ששכרה המשפחה, שעבד במשטרה כ-20 שנים. לדבריו, אספה נהג שיכור (כמות אלכוהול בדם הגבוהה פי 19 מהמותר); במהירות מופרזת; ולא האט חרף קיומו של מעבר חצייה. בנוסף, לא נמצאה סטייה של האופניים החשמליים עליהם רכבן הנער ונשר ז"ל לאורך עיקול הכביש.

יצחק אספה בדיון בביהמ
יצחק אספה בדיון בביהמ"ש | צילום: חדשות

ביום רביעי האחרון הגישה הפרקליטות לבית המשפט המחוזי בתל אביב כתב אישום נגד אספה בגין נהיגה בשכרות, הפקרה ושיבוש הליכי משפט. אספה לא הואשם באחריות לתאונה הפגע וברח הקטלנית בשדרות רוקח בתל אביב, מלבד הנהיגה בהשפעת אלכוהול. "אספה התנכר לחובתו האנושית להושיט עזרה", נכתב בבקשת המעצר.

בכתב האישום צוין שהקטין שרכב על האופניים החשמליים ונפצע הרכיב את ארי נשר וסטה במהלך נסיעתו: "לא התקבלה החלטה ועניינו נבחן בימים אלו בפרקליטות". בבקשת המעצר צוין כי אספה ניסה לשבש הליכי חקירה ולהעביר את הרכב שהיה ברשותו, לאחר התאונה, למוסך באופן שיכל למנוע את איתורו. "אספה ניסה להשמיד ראיה מרכזית בתיק", נכתב.

אספה לא יואשם באחריות לתאונה
אספה לא יואשם באחריות לתאונה | צילום: החדשות, רפי דלויה ‎

בפרקליטות הוסיפו: "בחירתו של אספה להותיר את נשר והקטין שנפצע כשהם מוטלים פצועים על הכביש על מנת למלט את עצמו, והימנעותו ממסירת גרסה ושיבוש החקירה, מעידים על מסוכנתו ועל כך שלא ניתן לתת בו אמון".