מי רצח את תאיר ראדה? השאלה הזו נשאלת כבר 12 שנים בדיוק, מאז 6 בדצמבר 2006 - היום בו התגלתה גופתה של הנערה בתא השירותים בבית הספר "נופי גולן" בקצרין. השאלה הזו עדיין נשאלת למרות שבית המשפט הרשיע את רומן זדורוב ברצח, בשתי ערכאות שונות, והטיל עליו מאסר עולם.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו  

לאורך השנים צפו ועלו ראיות חדשות שגרמו לעוד ועוד אנשים לתהות בשאלה האם זדורוב הוא אכן הרוצח - ולאחרונה נחשפה ראיה דרמטית, שערה שנמצאה על גופתה של תאיר ושנבדקה רק לאחרונה. בבדיקה עלה שהדנ"א תואם לדנ"א של א"ח, בן זוגה לשעבר של א"ק, שסיפרה לו כי היא זו שרצחה את תאיר - וכי חבשה פאה בזמן המעשה.

הורשע ברצח ראדה: רומן זדורוב
הרוצח או אזרח חף מפשע? זדורוב | צילום: יונתן זינדל, פלאש 90, חדשות

לאחרונה, חשפו יוצרי הסדרה "צל של אמת", בה סופר לראשונה סיפורה של א"ק והודאתה לכאורה ברצח, כי קיימת ראיה נוספת שלא נבדקה: חלקי פאה שהתגלו במיכלית מחוץ לבית הספר לאחר הרצח - ושלא נבדקו מעולם.

תאיר ראדה וא
הרוצחת האמיתית של תאיר? א"ק | צילום: מתוך "צל של אמת", ערוץ 8, HOT‎, החדשות

האם זדורוב הוא לא הרוצח והוא מרצה עונש מאסר על לא עוול בכפו? האם הרוצחת האמיתית היא א"ק - והסיפור שבן זוגה לשעבר סיפר למשטרה יתברר כאמיתי? האם מי שרצח באכזריות את תאיר הוא בכלל מישהו אחר שעדיין לא נתפס? האם הראיות החדשות שמתגלות ישנו את התמונה כולה ויובילו לשחרור זדורוב - או שהוא ימשיך לרצות את עונשו?

מה ידוע עד כה בפרשה ומה התרחישים האפשריים בעקבות הראיות החדשות? צפו