הפרקליטות הודיעה היום (ראשון) כי תסגור את התיק נגד עורך הדין ברק כהן, שתקף מילולית את שרת התרבות מירי רגב ברחוב בתל אביב לפני כשנה וחצי. לאחר ההודעה כתב כהן בדף הפייסבוק שלו: "רק מירי רגב הייתה מספיק מטומטמת בשביל להגיש נגדי תלונת סרק".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

כהן, פעיל חברתי ומייסד תנועת המחאה "באים לבנקאים", פרסם בחודש אפריל 2017 סרטון בדף הפייסבוק שלו ובו תיעד את עצמו תוקף מילולית את שרת התרבות בזמן שהיתה במחיצת בני משפחתה בתל אביב. בסרטון צעק כהן, קילל את השרה והטיח בה האשמות: "את סמרטוטה, זבל, לא דמוקרטית".

כהן, שנתקל ברגב ברחוב, צילם את עצמו צועק לעברה: "את גיבורה רק על האשכנזיאדה של מרץ, נכון? על דמוקרטים מזרחים את לא גיבורה". השרה השיבה לו: "אתה מדבר שטויות, אני לא רוצה אפילו להתייחס אליך". כהן המשיך לקלל אך השרה ניסתה להתעלם. "את אוכלת רק שרצים", צעק כהן לרגב כשנכנסה למסעדה לא כשרה ברחוב. "את יהדות את? את סמרטוט של הגזענים המזרחים, שרת תרבות עאלק".

לאחר הודעת הפרקליטות כי תסגור את התיק פרסם כהן תגובה בדך הפייסבוק שלו: "מבין כל הפוליטיקאים, רק מירי רגב הייתה מספיק מטומטמת בשביל להגיש נגדי תלונת סרק. אורן חזן, אבי גבאי, אהוד ברק, שקד, אלי ישי, סער, ארדן ואחרים הבינו את גודל הנזק שבהגשת תלונת סרק. עכשיו כל יושבות ויושבי הארץ מבינים שלא מדובר בעבירה פלילית כלל. שמדובר בפעולה פוליטית לגיטימית, בדיוק כפי שהיה ברור מלכתחילה".