מעצר הנאשם הוארך. אילוסטרציה
על הנאשם נגזרו 6 שנות מאסר, אילוסטרציה | צילום: zurbagan, 123RF

בית המשפט המחוזי בלוד גזר היום (ראשון) 6 שנות מאסר בפועל על גבר בן 38, בגין אונס במרמה ומעשה מגונה תוך שהתחזה לצלם דומנות. המעשים התרחשו בשנת 2016 כשהנאשם יצר קשר עם שתי בחורות צעירות בשתי מקרים שונים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

על פי כתב האישום הנאשם יצר קשר בפייסבוק עם צעירה בת 18 והציג עצמו במרמה כסוכנת דוגמניות בין לאומית העובדת עם גורמי פרסום בארץ ובחו"ל. הוא שלח לה הודעות מחמיאות וביקש שתשלח לו תמונות שלה ואת פרטיה האישיים. משהצעירה נענתה לדבריו הוא המשיך להונות אותה כשהציג עצמו כצלם שעובד עם סוכנת הדוגמניות. הוא קבע עם הצעירה, אסף אותה מביתה והשניים נסעו לביתו בנתניה. במהלך הצילומים הנאשם טען בפני הצעירה כי על מנת שהתמונות יצאו טובות עליה לקיים איתו יחסי מין. כך, במשך מספר פעמים ועל אף התנגדויות מצדה הנאשם ביצע במתלוננת את זממו.

במקרה השני, הציג עצמו הנאשם באותו האופן. הוא קבע עם בחורה נוספת בתחנת הרככבת בנתניה. משהגיעה לצילומים הוא דחק בחברותיה שהגיעו עמה לא להתלוות אליהם על מנת שלא יפריעו למהלך הצילומים. כשנשאר לבדו עם המתלוננת נגע בה הנאשם במקומות אינטימיים בניגוד לרצונה והיא הדפה אותו ועזבה את המקום.

בשל כך, גזר בית המשפט על הנאשם שש שנות מאסר בפועל. 5 שנות מאסר בגין האישום הראשון ושנה מאסר בגין האישום השני. כמו כן יפצה הנאשם את המתלוננת הראשונה בסך של 75 אלף שקלים ואת המתלוננת השנייה בסך של עשרת אלפים שקלים. הנאשם הודה בחקירתו הראשונה במשטרה במיוחס לו, עם זאת הוא לא הזכיר כמעט את המתלוננות ולא הביע צער או חרטה על הנזקים שגרם להן.