יותר ממיליון ילדים חיים בעוני (צילום: 123 RF, חדשות)
הילד הבוכה הושאר מחוץ לגן, אילוסטרציה | צילום: 123 RF, חדשות

השפלות, קללות ואלימות בגן הילדים: גננת מהצפון הואשמה היום (ראשון) בתקיפת קטין חסר ישע - ילד בן 6 שעליו הייתה אחראית. לפי כתב האישום, היא צעקה עליו שאינה רוצה אותו בגן, דחפה אותו החוצה והשאירה אותו לבד בוכה בחצר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

כתב האישום, שהוגש לבית משפט השלום על ידי עו"ד מאיה הרטמן מפרקליטות מחוז חיפה (פלילי), מתאר את מסכת ההשפלות שספג הילד מהגננת. באוקטובר 2016 לפני כחודש, כך נטען, תקפה הגננת את בן ה-6 בכך שדחפה והוציאה אותו מהמבנה אל החצר, כאשר היא צועקת עליו שאינה רוצה אותו בגן.

בעוד הילד מתחנן בבכי בפני הנאשמת שתאפשר לו לחזור למבנה, סגרה הגננת את דלת הגן והשאירה אותו בחצר. הילד המשיך לפתוח את דלת הגן כשהוא מבקש להיכנס אל המבנה, והגננת שבה ודחפה אותו מספר פעמים מחוץ למבנה ואל עבר המדרגות, כשהיא צועקת עליו "שהיא אינה רוצה אותו בגן וכי השומר יבוא לקחת אותו".

"אתם אוהבים אותו?"

בהמשך, הכניסה הגננת את הילד פנימה, כשהיא מושכת בידו, ובעודו בוכה, המשיכה לצעוק עליו בנוכחות יתר ילדי הגן: "תגיד לכולם מה אתה לא רוצה", ואז שאלה את ילדי הגן: "אתם רוצים אותו?" ואלה השיבו בשלילה.

היא המשיכה ושאלה את ילדי הגן: "אתם אוהבים אותו?" והם השיבו בשלילה, כל זאת בנוכחות הילד. בשלב זה, לפי כתב האישום, שוב תקפה הגננת את הילד, כשמשכה בידו ודחפה אותו אל מחוץ למבנה, כשהיא מטיחה בו שילדי הגן לא רוצים אותו, ושבה ושאלה את הילדים כשהיא עומדת בפתח הדלת האם הם רוצים אותו.

משנענתה בשלילה, סגרה את הדלת והשאירה את הילד בחצר, לאחר רגעים ספורים הוא נכנס בחזרה אל המבנה. כתוצאה ממעשיה של הנאשמת נגרם לקטין סימן כחול באזור עין ימין.