נתניהו. משבר בצוות ההגנה
"לא המעסיקה". נתניהו | צילום: הדס פרוש - פלאש 90, חדשות

שבוע לאחר שהגישו פרקליטיה של רעיית ראש הממשלה בקשה לאסור את פרסום שמם של עובדי בית רה"מ שאינם נתבעים בתביעה שהגישה שירה רבן, העובדת לשעבר במעון הרשמי, הגיש היום (שלישי) פרקליטה בקשה נוספת לבית המשפט. עורך דינה של נתניהו, עו"ד יוסי כהן, מבקש מבית המשפט לדחות על הסף את תביעתה של רבן.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בבקשה שהוגשה כתב עורך הדין כי הנתבעים, הגברת נתניהו, משרד ראש הממשלה והגברת רבקה פאולך, יועצת ראש הממשלה לענייני חרדים, צורפו שלא כהלכה לכתב התביעה שהוגש. "לאחר שהתובעת הכפישה את הגברת נתניהו בסדרת הכפשות מזעזעות, היא טוענת בכתב התביעה כי הנתבעת הייתי הממונה הישירה שלה, ניהלה את זמנה באופן בלעדי והטילה עליה מטלות", כתב העו"ד. "התובעת אינה טוענת כי הגברת נתניהו הייתה המעסיקה שלה ודי בכך בכדי להביא לסילוקה על הסף של התובעת כנגדה".

עוד התייחס עורך הדין גם לתביעה שהגיש אב הבית לשעבר במעון רה"מ, מני נפתלי. "בזיקה לכך, יצויין כי בשתי התביעות שהגיש אותו משרד עורכי דין שמייצג את התובעת, בשם מני נפתלי וגיא אליהו, לא צורפה הנתבעת לתובענה מהטעם שלא הייתה המעסיקה שלהם", הסביר.

"בחינת מעמדם של הנתבעים, הגברת שרה נתניהו, משרד ראש הממשלה והגברת רבקה פאולך באופן פרטני במסגרת מבחן זהות המעסיק, מעלה כי אין ספק שלא היו מעסיקיה של התובעת, וכפועל יוצא מכך - אין ביניהם ולבין התובעת יריבות משפטית ולא קמה לאחרונה עילת תביעה כנגדם".