אילוסטרציה
אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום (ראשון) כתב אישום נגד נהג הסעות בן 31 מירושלים בגין עבירות מין רבות, שכללו מעשי סדום ומעשים מגונים, שביצע באחייניתו בת ה-14 ובחברתה. הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו עד תום ההליכים נוכח חומרת האישום נגדו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

המעשים המיוחסים לנהג ההסעות אירעו בין השנים 2016-2014, אז נהג הנאשם לגעת באחייניתו במספר רב של הזדמנויות, מעל הבגדים ומתחת להם, לנשקה ולחבקה לעתים עד כדי הגעה לפורקן לצורך "סיפוק וגירוי מיני".

עוד נכתב בין סעיפי האישום כי הדוד אמר לאחייניתו במהלך התקופה ש"בא לו לז** אותה". האירועים התרחשו בביתו של הנאשם, בגנים ציבוריים וכן ברכב ההסעות שלו בתדירות גבוהה.

עוד עולה כי בין החודשים מרס עד יולי 2017, ניצל הנאשם מספר הזדמנויות ובעל את חברתה של אחייניתו בת גילה. האישום מייחס לו עבירות של מעשי סדום ומעשים מגונים שלא בהסכמתה החופשית של החברה. גם לאחר שהמתלוננת אמרה לנאשם שהיא מבקשת שיחדל מלגעת בה הוא השיב: "תירגעי, שום דבר לא יקרה".

על כן, נוכח הממצאים החמורים והעבירות הקשות המיוחסות לנאשם, מבקשת הפרקליטות להאריך את מעצרו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. שמו של הנאשם ושל המתלוננות נגדו אסור בפרסום. ‎‏