עורך הדין יוסי כהן הגיע הערב (ראשון) לאולפן "שש עם עודד בן עמי" להגיב על ההאשמות הקשות של התובעת נגד שרה נתניהו. "היא שקרנית חסרת לב ומצפון", אמר עו"ד כהן על התובעת שירה רבן. "היא לא מדברת מדם ליבה, היא מדברת מכספו של מישהו אחר". כהן אף איים כי יגיש תביעה נגדית נגד רבן.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בראשית דבריו התלונן עורך הדין כהן על כך שראיינו את המתלוננת עוד לפני שהספיקו להגיש כתב הגנה והזכיר גם את הביקורת של נשיא בית הדין לעבודה. "אני מזועזע שערב קבלת החלטה של נשיא בית הדין האזורי לעבודה, מביאים את התובעת (לריאיון - ע.ב), לפני שהגשנו כתב הגנה", טען עורך הדין. "ובמיוחד לאחר שהשופט הביע את דעתו על כך שזה לא כתב תביעה, ושכתב התביעה אינו מופנה לבית דין, הוא קומיוניקט לתקשורת, כפי שאמרתי".

עורך הדין כהן דחה את הטענות שמדובר באישה נורמטיבית וטען שכבר הצליח להוכיח שטענותיה שקריות. "היא לא מדברת מדם ליבה, היא שקרנית חסרת לב ומצפון", טען. "אנחנו עובדים עם הראיות, אני כבר בדקתי את הטיעונים שלה על פי מסמכים, והיא משקרת בלי מצפון".

עו"ד כהן המשיך והאשים שהמתלוננת פועלת מטעמו של גורמים המעוניינים ברעתו של ראש הממשלה. "היא מדברת מכספו של מישהו אחר", טען. "זו ההנחה המקצועית שלי מכיוון שכל האינדיקציות מראות שהיא פעלה מלכתחילה כדי שתוכל להוציא את התביעה".

 "מי שנס על נפשו מחליף בגדים?"

פרקליטה של אשת ראש הממשלה התייחס גם לטענות נקודתיות שהעלו עורכי הדין של התובעת בכתב התביעה. "היא בכתב התביעה טענה שהיא נסה על נפשה, 'נסתי כל עוד נפשי בי, אבל החלפתי את בגדי העבודה'", הציג עורך הדין כהן. "עכשיו תגיד, מי שנס על נפשו מחליף בגדים? אדם שחש אימה כפי שהיא מתארת וחשש לחייו מחליף, בגדים? גם זה שקר, כי היא ירדה למטה, ישבה ודיברה עם העובדים. משהו לא בסדר איתה!".

בסוף הריאיון טען עורך הדין כהן כי יגישו תביעה נגדית נגד העובדת שירה רבן. "אין פה התחמקות", טען עו"ד כהן. "גם נגיש תביעה נגדית נגד התובעת, נגיש הפעם תביעה קשה, כי יש לנו כ"כ הרבה ראיות. וגם לא נוותר עד שהתביעה הבזויה הזו לא תבוא ותודה שהיא בדתה דברים"

אתמול סיפרה שירה רבן, העובדת לשעבר במעון ראש הממשלה שתובעת את רעיית ראש הממשלה בגין העסקה פוגענית, בריאיון ראשון לגיא פלג על שהתרחש במעון הרשמי בבלפור. "אני לא עזבתי, ברחתי כל עוד נפשי בי", היא מספרת.

"אני לא יודעת מה היה קורה אם הייתי נשארת שם עוד שנייה", סיפרה בריאיון בלעדי לגיא פלג. "הגברת כל הזמן צועקת. היא יכולה להתחיל לצעוק ולהשתולל. בפעם האחרונה שהגברת צווחה עליי היא אמרה לי 'את גוש של כלום. את לא מבינה, לא שומעת'. היא ממש צעקה את זה בכל הכוח ומאוד נעלבתי".

"לעמוד מולה בכאלו סיטואציות זה מאוד מפחיד"

לדבריה, מה שניהל אותה במהלך תקופת העסקתה במעון הרשמי היה הפחד. "בכל זאת, אני לא עומדת מול סתם אישה מהרחוב שהציעה לי עבודה", תיארה. "אני מול אשת ראש הממשלה, שהוא האדם הכי חשוב שכל הזמן דואג לנו ולמדינה שהכל יהיה בסדר. כל הזמן ניצנץ לי מה הם יעשו לי אם אני אעז להגיד משהו. אני סתם אישה רגילה. לעמוד מולה בכאלו סיטואציות זה מאוד מפחיד".

עוד היא סיפרה כי בכל פעם שנשבר כלי כלשהו, נתניהו דרשה מהעוזרת לקנות לה כלי חלופי. "כל מי ששבר משהו או הכתים בגד, העוזרת צריכה לקנות חדש בדיוק כזה", הסבירה. "זה לא מעניין אותה כמה זה עלה ומאיפה זה. אם תגיד לה שאתה לא רוצה לקנות, זה פשוט יורד לך מהמשכורת".