88% מהתיקים - נסגרו. אילוסטרציה
נאנסה פעמיים. אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

עקב אחרי צעירה, השתלט עליה בכוח - ואנס אותה פעמיים: פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד נטרו יאסו, בן 32 מיבנה, בגין שתי עבירות אינוס, תקיפה, והחזקת סכין. על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד לילך שלום, נסע יאסו ברכבו בתל אביב, וראה את המתלוננת, בת 27, כשהיא מחפשת מונית. הוא הציע לה טרמפ - ולאחר שסירבה, הוא המשיך בנסיעה בעקבותיה. באותה העת החזיק ברכבו סכין באורך 18 ס"מ ואלה מעץ.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

יאסו החנה את הרכב ברחוב, ירד ממנו והלך אחר המתלוננת כדי לנסות לשכנע אותה לבוא עימו. כשהיא סירבה שוב, תקף אותה על ידי כך שתפס אותה בגבה ובזרועה - וניסה להכניס אותה לרכבו בכוח. לאחר שהיא התנגדה, אמר לה יאסו שתירגע ושהוא רק רוצה לאחל לה 'שנה טובה'. היא ביקשה ממנו להניח לה ושימשיך לנסוע. המתלוננת ניסתה לסמן למכונית נוסעת ואילו יאסו משך אותה לכיוון בניין ברחוב. הוא הצמיד אותה לקיר הבניין ואנס אותה, תוך שהוא מנסה לנשק אותה בניגוד לרצונה. כל אותה העת היא התחננה בפניו שיפסיק לאנוס אותה.

בהמשך, משך יאסו בחוזקה את המתלוננת לכיוון הכניסה לבניין, הצמיד אותה בכוח לדלת הכניסה וביצע בה מעשה אינוס נוסף. המתלוננת המשיכה להתחנן בפניו שיפסיק, אך הוא לא הקשיב לה, והפשיל את מכנסיו. המתלוננת לחצה על כל הכפתורים של האינטרקום בדלת הכניסה לבניין והתקשרה לחברתה, שלא ענתה לה, בתקווה שיצילו אותה מהמצב. בשלב זה, שמע את המתלוננת שכן המתגורר בבניין. השכן ירד למטה, הפריד בין יאסו למתלוננת והחזיק בו עד שהגיעה המשטרה למקום.

"המשיב תקף באכזריות אשה צעירה שעברה ברחוב, ללא כל סיבה", ציינה עו"ד שלום. "הוא לא הקשיב לתחנוני המתלוננת, לא הפסיק את מעשיו, ואף נראה שרצה להמשיך בהם. דבר לא הרתיע אותו, גם לא החשש מפני העוברים בדרך, דבר לא גרם לו להפסיק. המתלוננת שהלכה ברחוב בשעת בוקר מוקדמת בשבת, מצאה עצמה קוראת לעזרה, עד שיבוא מושיע, קרבן מקרי של יצרו האפל של המשיב, שלא שם לעצמו גבול ותקף אותה בקור רוח מצמרר, ופגע בגופה ובנפשה."