נסגר התיק. "דוד הכי טוב" (צילום: חדשות 2)
נסגר התיק. "דוד הכי טוב" | צילום: חדשות 2

פרקליטות מחוז ירושלים הודיעה היום (ראשון) על סגירת התיק נגד דוד דבש, חסיד ברסלב מקריית ארבע שהיה מוכר בכינוי דוד "הכי טוב", שנעצר לפני כשנתיים בחשד שעמד בראש כת שסחרה בנשים. "הריני להודיעך כי התיק שבנידון נגד מרשך מר דוד דבש נסגר מחוסר ראיות מספיקות", נכתב בהודעת הפרקליטות. "המשטרה נטפלה לדוד והעלילה עליו כזבים והמצאות משל היו סיפורי אלף לילה ולילה", מסר בתגובה עורך דינו של דבש, עו"ד אלון דוידוב.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"אי אפשר לסמוך לא על המשטרה ולא על בתי המשפט", המשיך דוידוב. "כל אזרח במדינה צריך לפחד. המשטרה הזינה את בית המשפט 'דוחות סודיים' וזה האריך את המעצר פעם אחר פעם וכך נגזלו מדוד שבועיים ימים מחייו ושמו הטוב לעד. יש לבטל את ההליך הנקרא מעצר לצרכי חקירה. אסור לתת למשטרה סמכות לעצור בנאדם בטרם הוא מואשם. תביעת הנזיקין על שפיכת דמו בכיכר העיר לכל צהלות הקהל בהכנה".

"כל אזרח צריך לפחד". עו"ד אלון דוידוב (צילום: ינאי יחיאל)
"כל אזרח צריך לפחד". עו"ד אלון דוידוב | צילום: ינאי יחיאל

לפני כשנתיים פורסם בחדשות 2 על מעצרו של דבש. על פי החשד, דבש עמד בראש כת משיחית שעסקה בהחזרה בתשובה של צעירות ישראליות, והפעילים בו שכנעו אותן לעסוק בזנות ולקיים יחסי מין עם בני מיעוטים תחת השפעת סמים ואלכוהול כדי "להציל את עם ישראל ולקרב את הגאולה". יחד עם דבש, נעצר גבר נוסף ושתי נשים, אחת מהן חשודה כי איתרה עבורו נשים שבהמשך עברו מיד ליד.