הרב הריסון במהלך מעצרו (צילום: ירון אברהם, החדשות)
הריסון בבית המשפט | צילום: ירון אברהם, החדשות

כתב אישום הוגש הבוקר (ראשון) נגד הרב דוד הריסון בגין עשרות עבירות של מעשי סדום, אינוס, מעשים מגונים, תקיפה ואיומים. על פי כתב האישום הרב נהג לפגוש את התלמידה בחדר הרבנים או מקלט בבית הספר ולבצע בה את זממו. עוד עולה מכתב האישום שהרב אף נהג להכות את התלמידה כאשר לא נענתה לדרישותיו "מספיק מהר".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

כתב האישום הקשה מגולל את מעשיו האלימים והמשפילים של הרב כלפי תלמידתו. שלב אחר שלב מתאר כתב האישום כיצד נהג לגעת בתלמידה, תחילה במסווה של טעות, ולאחר מכן החל לגעת בה באופן מיני, בניגוד לרצונה.

עוד עולה כי הנאשם נהג "להסביר" לתלמידה כי המעשים שהוא מבצע בה למעשה נעימים לה ו"שזה בסדר, משום שהוא רב". הריסון אף ביקש ממנה שלא תספר על מעשיו לאיש וכי זהו "הסוד של שניהם". בנוסף, הריסון איים על התלמידה כי במידה ותספר את הדברים אשר ביצע בה הוא יפיץ שהיא "זונה" וידאג שתועף את בית הספר ושלא תתקבל למוסד חינוכי אחר. הריסון אף איים על התלמידה ש"יישלח אנשים לפגוע בה ובמשפחה".

כתב האישום מגולל עוד עשרות של מקרים בהם ביצע הריסון מעשי סדום, מעשי אונס, אלימות ואיומים בתלמידתו בת ה-14. הריסון דחה את האשמות ואמר כי הוא אינו מכיר את המתלוננת: "זו טעות. עבדתי באולפנה במשרה מצומצמת, לא מכיר אותה".