הפרקליטות הגישה באחרונה שורת כתבי אישום נגד שישה ישראלים המעורבים ברשת בינלאומית לסחר בכדורי ויאגרה מזויפים. כעת נחשפות הקלטות שיחות הטלפון מתוך תיק החקירה נגדם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אחת הדמויות המרכזיות בפרשה הוא יניב וייס, תושב טירת כרמל, שהתגורר תקופה בסין. על פי המיוחס לו בכתב האישום, שינע וייס את משלוחי כדורי הוויאגרה המזויפים מהונג קונג לישראל באמצעות בלדרית צ'כית, שנשלחה ארצה במסווה תמים.

באחת השיחות שחשפו את שיטת הפעולה של חבריי הכנופיה, נשמע וייס כשהוא מתכנן את אחת ההברחות יחד עם דמות נוספת בפרשה, אלי אטיאס.

אלי: "תגיד לי יניב, יש לי איזו עסקה. אתה שומע? טובה, בינתיים. תראה, קשה עכשיו להכניס לארץ, קשה מאוד. יש בן אדם בהונג קונג. הוא מביא לנו את הסחורה, אתה שומע? כל עשרה ימים - 50 אלף".
יניב: "לנסוע עם רכב להונג קונג, כאילו. בדרך אתה עובר בגבול, לא עוצרים. אבל יש מצב שיעצרו, אתה יודע".
אלי: "אני עשיתי חשבון כזה. 60 אגורות כפול חמש - זה 30 אלף שקל. 30 אלף - זה יוצא לנו 12 אלף לתת לו, ויש לנו 18 אלף שקל רק לי ולך".

בדיון שנערך בשבוע שעבר בבית משפט השלום בתל אביב הורשעו שלושה מהנאשמים בתיק לאחר שהודו במיוחס להם, כאשר אחד מהם חתם על הסדר טיעון. גורמים המעורים בתיק מעריכים, כי בעקבות הסדר הטיעון ימהרו כעת יתר הנאשמים לחתור לגיבוש עסקה משתלמת עבורם.