שובר שתיקה: מני נפתלי, שהיה אב הבית של משפחת נתניהו והגיש נגדם תביעה, העניק ריאיון בלעדי בו הוא מספר על התנהלות ראש הממשלה - ובעיקר רעייתו. בריאיון המלא, שישודר מחר (שישי) ב"אולפן שישי", טוען נפתלי כי שרה נתניהו הטיחה בו עלבונות לעיני העובדים: "אם זה היה בינינו אז ההשפלה פחות פוגעת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"תראה, היו סיפורים מטורפים, היו דברים החלטתי שלא לגעת בהם", סיפר נפתלי על התקופה הקשה שעבר עד להגשת התביעה נגד משפחת נתניהו ונגד משרד ראש הממשלה. "בתקופה שלי עזבו 30 איש. יש פה את גברת נתניהו, שהיא פוגעת בעובדים, ואני החלטתי שמספיק - אני לא חייב לעבור את ההשפלות האלה".

בכתב התביעה פירט נפתלי תקרית בה נזפה בו שרה נתניהו בגין אריזת ביצים - טענה שעוררה סערה וגל של התלוצצויות בנושא. בריאיון הסביר נפתלי את השתלשלות האירועים: "עשינו טעות קטנה בבקשה מסוימת לגבי הביצים - לארוז את כולן בשקית נפרדת, שאם אחת תתפוצץ לא כולן יתלכלכו. מובן. נפלה טעות, שוב - קורה".

לדבריו, הנזיפה החלה כאשר "ראש הממשלה כבר ברכב, הנהג כבר ברכב, הפעילו כבר את הסירנות, אמורים לצאת החוצה. פתאום אני מקבל צרחות וצעקות - 'זה לא ככה, תריץ את זה מהר למטבח ותארזו את זה כמו שאני ביקשתי. ייקח לך עשרים שניות'. אתה יודע, אתה מרגיש כמו בטירונות, טרום טירונות , לא טירונות אפילו. אם זה היה בינינו אז ההשפלה פחות פוגעת, אבל ברגע שאתה מושפל מול העובדים, ליד הנהג, ליד ראש הממשלה, אתה מרגיש - רגע מה קורה פה?"

ממשפחת נתניהו נמסר בתגובה: "מדובר בניסיון ציני וזדוני מצדו של מני נפתלי להוציא כספים מקופת המדינה, שאינם מגיעים לו, על ידי פגיעה בראש הממשלה ורעייתו. השקרים וטענות השווא של מני נפתלי נגד רעיית ראש הממשלה נועדו להכפשתה במטרה להשיג כותרות ואינן נשענים על שום בסיס עובדתי, ענייני ומשפטי. אנו סמוכים ובטוחים כי האמת לגבי גרסאותיו ומניעיו המפוקפקים תתברר בבית המשפט והצדק ייצא לאור".